Jump to content

Grono SI.

Lacky

Recommended Posts

Przemieszczajac sie miedzy odcinkami specjalnymi Rajdu Polski, mialem okazaje jechac za 2 Subarakami STI pierwszy niebieski, 2 rowniez, lecz juz z oklejony jak WRC, ja jako trzeci moim GT, musial byc nie lada widok, slyszalem kilku chlopakow jak mowili "zobacz subaru i to 3 w rzedzie ja pier...... " :) milo cos takiego przezyc, jeszcze te odglosy silnikow, moj chodzil najciszej (seryjny wydech) STI mialu supersprinty.

Moze ktos z forumowiczow jechal wlasnie tymi SI?

pzdr

L

Ja za to zatrzymałem się z kolegą w sobotę wieczorem na parkingu na grilla i widziałem jeszcze ciekawszą sytuację - pierwszy jechał właśnie MegasWRC, drugi STi z podobnym oklejeniem z rej. C1 WRC, a trzeci STi bez oklejenia, oczywiście wszystkie jeden za drugim, na dodatek MegasWRC z Devilem - fajny widok i wrażenia akustyczne :)

panowie dla wiekszosc osob w naszym kraju zobaczenie zwyklego WRX'a i to jednego na drodze to niezla frajda ;) a co dopiero trzech...... Dzisiaj zwrocilem uwage gdy w Bialymstoku przejezdzalo niebieskie STI to doslownie kazdy "chlop" sie za nim obejrzal :)