Skocz do zawartości

Pojeżdżawka - Tor Kielce


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się okazja do zorganizowania jakiejś pojeżdżawki na torze w Kielcach w najbliższą sobotę - 10 kwietnia. Wiem, że to strasznie bliski termin, ale ogólnie panuje strasznie duży deficyt na terminy sobotnie, więc trzeba korzystać.

 

Robię pojeżdżawkę, z profi pomiarem czasu, ale bez walki o puchary, itp. Żeby się wyjeździć, więc maks. kilkanaście samochodów. Koszt (w zależności od ilości) ok. 200 PLN. Jeżeli będą chętni, którzy byliby w stanie określić się do jutra ok. południa, to możemy działać. Upalamy od 9-10 do bólu. Chętnych na spontaniczny wypad na tor zapraszam.

 

1. August

2. BOR

3. TomekIFE

4. Łukasz_is

5. Kamil E30 Turbo

6. rez

7. rez

8.

9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam jutrzejszą pojeżdżawkę. Zapraszam na tor na godzinę 10. Telefon do mnie w razie potrzeby 601408780.

 

LISTA: (potwierdzone = pogrubione)

1. August

2. BOR

3. TomekIFE

4. Łukasz_is

5. Kamil E30 Turbo

6. Ostry EVO9

7. Darek EVO9

8. gpruszko

9. Szczuki

10. Rysiek 911

 

11. qfl

12. qfl

13. buni - potw. jutro

14. Krzysiek EVO9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotarłem do domu. Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym spontanicznym spotkaniu. Szkoda, że pogoda niestety nie była naszym sprzymierzeńcem przez cały dzień, ale mam nadzieję, że to w pewien sposób uatrakcyjniło możliwości treningu. Na szczęście było też trochę bezchmurnego nieba i suchej nawierzchni więc dało się też ostrzej poupalać.

 

Tak , czy inaczej dawaliście radę i pomimo trudnych warunków obyło się bez przygód. Jeszcze raz wielkie dzięki za obecność. Postaram się jeszcze dziś (jak położę młodzież spać) ogarnąć temat wyników i wrzucić je na forum.

 

3 NAJLEPSZE CZASY DNIA z wczorajszego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, dzięki jeszcze raz :wink:

troche się wyjeździłem, sądziłem że możliwie szybko jak na wrxa i kierowce samouka, a wyszło jakoś wolno i bez szału :twisted:

 

i chyba więcej nie będę brać już opon śmietników, bo jak spadł mocny deszcz, to nie wiedziałem, czy jechać dalej, czy zjeżdżać do padoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...