Skocz do zawartości

// FJS - tor KIELCE- KOMUNIKAT-zapowiedz na Kwiecień 2010.//


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

....istnieje duze prawdopodobieństwo :mrgreen: ,że jeszcze w Kwietniu pojezdzimy po torze na FJS,jeżeli zbierze się ekipa...szukam czasu wolnego, o który tak cieżko w tych czasach :mrgreen:

....Niedługo szczegóły....powoli szykujcie maszyny i czas...możliwe że będzie poniedziałek ,a może piątek ???? :lol: ...a może wcale?.... :mrgreen:

 

 

Najważniejsze ,żeby zebrała sie minimalna ekipa coby zebrać na pokrycie kosztów toru.

 

/// komunikat :///

JEŻELI BĘDZIE PEŁNA EKIPA RAZ W MIESIĄCU ,A JA ZNAJDE CZAS NA ZORGANIZOWANIE DLA NAS TRENINGU KOLEŻENSKIEGO (nie mylić z zarobkowym,bo nie żyję z tego ani nie traktuję tego jako formę zarabianiao kasy ,a takie rzeczy słyszałem) , TO BĘDE STARAŁ SIĘ NAM ZROBIĆ TAKOWY TRENING.

"FJS" NIE JEST ZADNĄ INSTYTUCJĄ ZAROBKOWĄ ANI SZKOLENIOWĄ POD WZGLĘDEM OFICJALNYM I NIE JEST ANI NIE BĘDZIE ŻADNĄ KONKURENCJĄ DO INNYCH TRENINGÓW ,SPOTKAŃ CZY EWENTÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ FIRMY SZKOLENIOWE LUB OSOBY PRYWATNE lub ORGANIZOWANE PRYWATNIE PRZEZ INNYCH KOLEGÓW.

NIE TAKIE JEST MOJE ZAŁOŻENIE !!!! FJS- TO SPOTKANIE KOLEZENSKIE A NIE ZAROBKOWE-JA TYLKO DBAM O ZORGANIZOWANIE TEGO .

KTO CHCE -WPADA I PRZYJEZDZA I JEZDZIMY WSPÓLNIE.

////////////////// Fitnes /////////////////////////////////

KOMUNIKAT KIERUJĘ DO TYCH ,KTÓRZY TRENINGI FJS ODBIERAJĄ "INACZEJ"...JEŻELI BĘDĄ ODBIERANE INACZEJ LUB TRAKTOWANE JAKO NIEZDROWA KONKURENCJA-ZREZYGNUJE Z ZAJMOWANIA SIĘ ORGANIZACJĄ.

//////////////////POZDRAWIAM./////////////////////////////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...