Skocz do zawartości

kute tłoki subaru


dragon1968

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego cosworth jest taki niepopularny? :roll:

 

jest wiele dobrych tłoków, tylko różnie sie je powinno dobierać w zależności do czego ma auto służyć, tłok tłokowi nie równy.

Inne tłoki sie stosuje na ulice, inne do rajdów, inne do dragsterów itp. , baaardzo dużo zależy kto te tłoki wstawia i obrabia odpowiednio tuleje. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego cosworth jest taki niepopularny? :roll:

nie moze byc dobry we wsztstkim, wystarczy ze uszczelki robi dobre :twisted:

 

wieść niesie, że dla coswortha uszczelki robi cometic. przed rebrandem są sporo tańsze.

faktycznie mahle napawają optymizmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wieść Ci źle niesie:) kiedyś Cometic faktycznie , ale były z nimi problemy od prawie 3 lat produkowane w japoni, takie jak PE....

od tygodnia jesteśmy oficjalnym reprezentantem na Polskę Coswortha, przez pierwszy miesiąc ceny promocyjne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzeba pamiętać, ż na kutym tłoku nie zrobi się setek tysięcy kilometrów, także montowanie ich do dupowozu, którym jeździ się na codzień cywilnie i do tego dużo, mija się z celem....

 

W takim razie co włożyć do auta używanego codziennie gdy seria się skończy i potrzebny nadwymiar? Cały nowy oem shortblock??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jest, +0.25mm i +0.5mm (dla silnika 2.0)

Forek: http://opposedforces.com/parts/forester ... rankshaft/

pozycja 2 i 3, pierścienie znalazłem za ~$105, czyli można taniej, o tłoki trzeba by zapytać :mrgreen:

nie ma tragedii, kucizna ~$400 za całość więc podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u Siebie WOSSNER i jezdze WRXem na codzien takze polecam. Kolo 2400zl mozna dostac :mrgreen:

 

Dostałem ofertę Wossnera, i zastanawiam się, czy te, czy Mahle, jak wrażenia z jazdy? jest słyszalny slap? ile już przejechałeś i czy dużo na nich upalałeś? kumpel ma załozone w rajdówce, ale w N/A...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego cosworth jest taki niepopularny? :roll:

 

jest wiele dobrych tłoków, tylko różnie sie je powinno dobierać w zależności do czego ma auto służyć, tłok tłokowi nie równy.

Inne tłoki sie stosuje na ulice, inne do rajdów, inne do dragsterów itp. , baaardzo dużo zależy kto te tłoki wstawia i obrabia odpowiednio tuleje. :cool:

 

Czy to wynika tylko z praktyki i drogiego Know-how :smile: czy sa podawane parametry ktore to sugerują? Rozszerzalnosc cieplna? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...