Skocz do zawartości

Czy te felgi wejdą na wrx z 4 tłoczkowym zaciskiem?


gieta

Rekomendowane odpowiedzi

te alu. mogę jutro dokładnie sprawdzić rozmiary mojej ale to nie zmienia faktu, że z 5 mm dystansu będziesz potrzebować i chyba ogólnie dłuższych szpilek jeżeli masz auto z usa - nie wiem na jakim etapie przeróbki teraz jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te alu. mogę jutro dokładnie sprawdzić rozmiary mojej ale to nie zmienia faktu, że z 5 mm dystansu będziesz potrzebować i chyba ogólnie dłuższych szpilek jeżeli masz auto z usa - nie wiem na jakim etapie przeróbki teraz jesteś

 

dystanse jestem w stanie zrobić, ale szpilek wymieniać na dłuższe już mi się nie chce... :wink:

zostały mi opony zimowe 16'' z gt-eka. I tak myślę żeby nie kupować zimówek 17'' do wrx-a, tylko zaadoptować jakoś te co mam "na stanie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może już je masz :D

 

przymierz felgę i zobacz czy Ci starczy szpilki, żeby ją przykręcić ...

 

no tak, ale ja nie mam jeszcze tych felg 16''...

 

Szpilki są dostatecznie długie. Kiedyś sam tak przez chwilę jeździłem, jak się okazało po zmianie hamulców, że nie ma jak wyjechać z warsztatu, bo felgi nie wchodzą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Czy ktoś się orientuje, czy takie oryginalne 16' alusy z Forestera wchodzą na zaciski 4-tłoczkowe z GT/WRX ?

 

jak dobrze kojarze i patrze na wyciecia to nie wejda. Zacisk sie nie zmiesci, za malo wyciete ramiona od wewnatrz

 

Dzięki, własnie na alledrogo kupiłem drugi komplet GT-kowych 16-tek po regeneracji :cool: ale może ta odpowiedź komuś posłuży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, srebrne z Bieszczad. 6-ramienne.

Funkiel nówki nie śmigane :) ładnie ustrzeliłeś 8) czaiłem się na nie ale kasy nie skompletowałem

 

A co do tych forkowych to z tego co pamiętam to Raju miał takie w GTku (99) więc pewnie wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, srebrne z Bieszczad. 6-ramienne.

Funkiel nówki nie śmigane :) ładnie ustrzeliłeś 8) czaiłem się na nie ale kasy nie skompletowałem

 

A co do tych forkowych to z tego co pamiętam to Raju miał takie w GTku (99) więc pewnie wchodzą.

albo mial dystans albo nieco inna felge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...