Jump to content

Płock i Włocławek na jeden dzień

Thomas
 Share

Recommended Posts

Czy ktos może mi podać jakieś miejsca w obu tych miastach nadające się na spacer z dzieckiem wzdłuż Wisły, żeby dzieciak mógł sobie jeździć rowerkiem (6 lat) a ja z kobitka żebyśmy mogli sobie podziwiać widoki natury. Nie interesuje nas spacerowanie po starym mieście, centrum i po galeriach handlowych.

Raczej śpiew ptaków, szum wody, jakis stateczek i piekne widoki. Taki pomysł na jednodniowy wypad poza Łódź.

Najchetniej poproszę nazwę jakiejś ulicy (może parking strzezony) albo współrzędne GPS.

z góry dzięki bardzo

Czy Moderator może wykasować pozostałe trzy posty.

Miałem zatwardzenie na połaczeniu z serwerem i nie chciało przejść

dzięki

Płock - ulice Mostowa, Rybaki, Parowa, można tam zaparkować i zrobić sobie bardzo przyjemny spacer (z dzieckiem na rowerze) nad Wisłą i woków zalewu Sobótka i podziwiać wzgórze Tumskie. Można też zaparkować na wzgórzu, przy skrzyżowaniu ulic Grodzka i Tumska lub Grodzka i Kozia i zwiedzić katedrę Płocką, Stary Rynek, podziwiać widok na Wisłę. A na koniec polecam Płockie Zoo - w ostatnich latach zrobiło się bardzo interesujące, można podziwiać np. pingwiny czy pandę ognistą.

• 2 weeks later...
Płock - ulice Mostowa, Rybaki, Parowa, można tam zaparkować i zrobić sobie bardzo przyjemny spacer (z dzieckiem na rowerze) nad Wisłą i woków zalewu Sobótka i podziwiać wzgórze Tumskie. Można też zaparkować na wzgórzu, przy skrzyżowaniu ulic Grodzka i Tumska lub Grodzka i Kozia i zwiedzić katedrę Płocką, Stary Rynek, podziwiać widok na Wisłę. A na koniec polecam Płockie Zoo - w ostatnich latach zrobiło się bardzo interesujące, można podziwiać np. pingwiny czy pandę ognistą.

Dzieki za info.

O takie cos mi chodziło.

Podrzuci mi ktoś coś ciekawego we Włocławku...?

z góry dzieki

We Włocławku to chyba jedynie zapora...

Miałem to samo napisać... dziura straszna :twisted: Przejedź się kawałek do Torunia... to zobaczysz piękne miasto :twisted::twisted::twisted:

Przejedź się kawałek do Torunia... to zobaczysz piękne miasto :twisted::twisted::twisted:

Fakt. Pewnie mają tam gdzieś zdjęcia Warszawy.

:mrgreen:

Przejedź się kawałek do Torunia... to zobaczysz piękne miasto :twisted::twisted::twisted:

z 50 letnią "starówką" :twisted:0 (słownie zero, null) oryginału :roll: :lol:

z 50 letnią "starówką" :twisted:0 (słownie zero, null) oryginału :roll: :lol:

Fakt, to wina warszawiaków, że pozwolili sobie zniszczyć Stare Miasto...

:wink: :mrgreen:

Oraz, wiesz co znalazłem w toruńskim sklepie z piernikami? "Warszawskie pamiątki", pudełeczka ze zdjęciami stołecznych Łazienek :twisted: