Skocz do zawartości

Płock i Włocławek na jeden dzień


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos może mi podać jakieś miejsca w obu tych miastach nadające się na spacer z dzieckiem wzdłuż Wisły, żeby dzieciak mógł sobie jeździć rowerkiem (6 lat) a ja z kobitka żebyśmy mogli sobie podziwiać widoki natury. Nie interesuje nas spacerowanie po starym mieście, centrum i po galeriach handlowych.

Raczej śpiew ptaków, szum wody, jakis stateczek i piekne widoki. Taki pomysł na jednodniowy wypad poza Łódź.

Najchetniej poproszę nazwę jakiejś ulicy (może parking strzezony) albo współrzędne GPS.

 

z góry dzięki bardzo

 

Czy Moderator może wykasować pozostałe trzy posty.

Miałem zatwardzenie na połaczeniu z serwerem i nie chciało przejść

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płock - ulice Mostowa, Rybaki, Parowa, można tam zaparkować i zrobić sobie bardzo przyjemny spacer (z dzieckiem na rowerze) nad Wisłą i woków zalewu Sobótka i podziwiać wzgórze Tumskie. Można też zaparkować na wzgórzu, przy skrzyżowaniu ulic Grodzka i Tumska lub Grodzka i Kozia i zwiedzić katedrę Płocką, Stary Rynek, podziwiać widok na Wisłę. A na koniec polecam Płockie Zoo - w ostatnich latach zrobiło się bardzo interesujące, można podziwiać np. pingwiny czy pandę ognistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Płock - ulice Mostowa, Rybaki, Parowa, można tam zaparkować i zrobić sobie bardzo przyjemny spacer (z dzieckiem na rowerze) nad Wisłą i woków zalewu Sobótka i podziwiać wzgórze Tumskie. Można też zaparkować na wzgórzu, przy skrzyżowaniu ulic Grodzka i Tumska lub Grodzka i Kozia i zwiedzić katedrę Płocką, Stary Rynek, podziwiać widok na Wisłę. A na koniec polecam Płockie Zoo - w ostatnich latach zrobiło się bardzo interesujące, można podziwiać np. pingwiny czy pandę ognistą.

 

Dzieki za info.

O takie cos mi chodziło.

 

Podrzuci mi ktoś coś ciekawego we Włocławku...?

 

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci mi ktoś coś ciekawego we Włocławku...?

 

We Włocławku to chyba jedynie zapora...

 

Przejedź się kawałek do Torunia... to zobaczysz piękne miasto :twisted::twisted::twisted:

 

Fakt. Pewnie mają tam gdzieś zdjęcia Warszawy.

 

 

 

:mrgreen:

 

z 50 letnią "starówką" :twisted:0 (słownie zero, null) oryginału :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci mi ktoś coś ciekawego we Włocławku...?

 

We Włocławku to chyba jedynie zapora...

 

Przejedź się kawałek do Torunia... to zobaczysz piękne miasto :twisted::twisted::twisted:

 

Fakt. Pewnie mają tam gdzieś zdjęcia Warszawy.

 

 

 

:mrgreen:

 

z 50 letnią "starówką" :twisted:0 (słownie zero, null) oryginału :roll: :lol:

 

Fakt, to wina warszawiaków, że pozwolili sobie zniszczyć Stare Miasto...

 

:wink: :mrgreen:

 

Oraz, wiesz co znalazłem w toruńskim sklepie z piernikami? "Warszawskie pamiątki", pudełeczka ze zdjęciami stołecznych Łazienek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...