Jump to content

Kontrolka AIRBAG


diuk

Recommended Posts

Witam,

 

Ostatnio zaczęła mi świecić kontrolka AIRBAG na desce. Wcześniej jeszcze po uruchomieniu gasła, a później się zapalała, a ostatnio już w zasadzie świeci cały czas.

Tuż przed tym jak to zauważyłem na pół minuty dało się odczuć spalenie jakiegoś plastiku wewnątrz auta podczas jazdy, ale nie do końca mogę być pewny czy to z tego auta czy z innego powodu.

Dodam jeszcze że w lutym traktor mnie wyciągał z rowu, więc jeśli jakieś przewody są wystające - mogły zostać naruszone na połączeniach. Bezpieczniki sprawdzone - są ok, poza tym ciekawa sprawa jest taka, że czasami jeszcze kontrolka gaśnie po uruchomieniu i później się zapala.

 

Jakieś przemyślenia w temacie?

SIGT MY98 więc stary komputer, zapewne będę musiał odwiedzić dealera

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

diagnostyka wykazała, że taśma pod kierownicą została przerwana - stąd dziwne zachowanie kontrolki. przy okazji klakson również przestał działać.

 

temat do zamknięcia.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...