Skocz do zawartości

Tapicerki samochodowe


Marc1n

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem podobnego tematu za pomoca wyszukiwarki ale przy kazdym wpisywanym hasle, ktore kojazylo mi sie z wykonaniem skorzanej tapicerki samochodowej wyswietlal sie tylko komunikat z informacja "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów" - jesli podobny temat juz jednak istnieje to prosze o przeniesienie (swoja droga "wyszukiwarka" dziala beznadziejnie).

 

Na szwie z boku fotela kierowcy pekl mi material :evil: w zwiazku z czym zastanawiam sie nad zmiana tapicerki w samochodzie - czy znacie zaklad oferujacy takie uslugi w trojmiescie lub okolicach godny polecenia? Zastanawiam sie nad obszyciem zewnetrznej czesci foteli czarna skora, natomiast wewnetrzna czesc czarna alcantara (widzialem kiedys cos takiego w Audi i wygladalo calkiem fajnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W googlach juz szukalem :wink: tylko ja o tym nie mam zielonego pojecia (nigdy sie czyms takim nie interesowalem) a nie chcial bym trafic gdzies gdzie zaplace sporo a efekt bedzie raczej kiepski - dlatego zapytalem na forum, moze ktos z was juz cos takiego robil i moze polecic jakies miejsce. W google znalazlem cos takiego http://autoloewen.com/ <--- niby nasz 3miejski serwis Subaru z nimi wspolpracuje - robil ktos cos u nich?

 

W lubelskim znalazlem galerie outbacka z czerwona tapicerka - fajnie wyglada ale chyba do mojego koloru lakieru (Newport Blue Pearl ) niekoniecznie by pasowalo ---> http://www.daadoo.pl/index.php?strona=m ... to=Outback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakbys znalazł w necie tapicera, który zajmuje się renowacją/odbudową tapicerki w oldtaimerach, to są prawdziwi profi..... i robią cuda....

Zgadzam się z przedmówcą :mrgreen: Mam takiego i potrafi czynić cuda...

 

Jak już się do niego dopchniesz :razz: Pracy ma na najbliższe 3 lata :wink: Gourmet widział, czym się gość aktualnie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...