Jump to content

Tapicerki samochodowe

Marc1n
 Share

Recommended Posts

Szukalem podobnego tematu za pomoca wyszukiwarki ale przy kazdym wpisywanym hasle, ktore kojazylo mi sie z wykonaniem skorzanej tapicerki samochodowej wyswietlal sie tylko komunikat z informacja "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów" - jesli podobny temat juz jednak istnieje to prosze o przeniesienie (swoja droga "wyszukiwarka" dziala beznadziejnie).

Na szwie z boku fotela kierowcy pekl mi material :evil: w zwiazku z czym zastanawiam sie nad zmiana tapicerki w samochodzie - czy znacie zaklad oferujacy takie uslugi w trojmiescie lub okolicach godny polecenia? Zastanawiam sie nad obszyciem zewnetrznej czesci foteli czarna skora, natomiast wewnetrzna czesc czarna alcantara (widzialem kiedys cos takiego w Audi i wygladalo calkiem fajnie).

W googlach juz szukalem :wink: tylko ja o tym nie mam zielonego pojecia (nigdy sie czyms takim nie interesowalem) a nie chcial bym trafic gdzies gdzie zaplace sporo a efekt bedzie raczej kiepski - dlatego zapytalem na forum, moze ktos z was juz cos takiego robil i moze polecic jakies miejsce. W google znalazlem cos takiego http://autoloewen.com/ <--- niby nasz 3miejski serwis Subaru z nimi wspolpracuje - robil ktos cos u nich?

W lubelskim znalazlem galerie outbacka z czerwona tapicerka - fajnie wyglada ale chyba do mojego koloru lakieru (Newport Blue Pearl ) niekoniecznie by pasowalo ---> http://www.daadoo.pl/index.php?strona=m ... to=Outback

Polecam Ryśka z krakowskiej firmy Vantage, mistrz swiata, robil tapicerki i fotele m.in dla Koenigsegg'a. Dla sporej grupy forumowiczow wykonal piekne obszywanie elementow alcantara

najlepiej jakbys znalazł w necie tapicera, który zajmuje się renowacją/odbudową tapicerki w oldtaimerach, to są prawdziwi profi..... i robią cuda....

Zgadzam się z przedmówcą :mrgreen: Mam takiego i potrafi czynić cuda...

Jak już się do niego dopchniesz :razz: Pracy ma na najbliższe 3 lata :wink: Gourmet widział, czym się gość aktualnie zajmuje.

z krakowskiej firmy Vantage

Pracy ma na najbliższe 3 lata

Można się już teraz zapisać. W między czasie autostrady zbudują i z Trójmiasta się tylko śmignie :mrgreen:.

Qba25 napisał/a:

Pracy ma na najbliższe 3 lata

Można się już teraz zapisać. W między czasie autostrady zbudują i z Trójmiasta się tylko śmignie

Qba25, pisal chyba o kims innym :)