Skocz do zawartości

Odsadzenie legacy 89-94 sedan


Naruk08PL

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, nawet nie wiedzialem ze byly mniejsze niz 277mm (z przodu) :oops:

277mm wejda w 15", mam dokladnie takie w Legacy, a wczesniej mialem w Imprezie.

 

Sorry,mówimy tu o alu czy stalówkach?

Mnie chodzi o alu :) Masz fele subarowskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Kupa osob mowila, ze falgi 16x6.5 ET55 (albo 50, nie pamietam)) z US-speca nie wejda na 4-tloczki z WRXa. Mylili sie, weszly i ramie felgi mija zacisk o... 2mm. Wygiecie 'szprychy' idealnie mija sie zaciskiem.

no bo i NIE WCHODZA na najbardziej popularne 4-tloczki z odlanym napisem "SUBARU" (tzw. czarne zaciski)

 

Ty zapewne masz tzw. czerwone zaciski (MY'05-07) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, zaciski mam CZARNE zalozone przez CZARNEGO :) a napis to nie naklejka. Moze to specyfika felg z US-Speca, nie wiem. Fakt, chodza ciasno, max. 2mm luzu. Jedna felga miala jedna 'szpryche' niechlujnie odlana i sie zderzyla z zaciskiem :twisted: ale pozniej juz dobrze bylo. Mam trzynascie takich felg gdybys chcial wpasc i poogladac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, zaciski mam CZARNE zalozone przez CZARNEGO :) a napis to nie naklejka. Moze to specyfika felg z US-Speca, nie wiem. Fakt, chodza ciasno, max. 2mm luzu. Jedna felga miala jedna 'szpryche' niechlujnie odlana i sie zderzyla z zaciskiem :twisted: ale pozniej juz dobrze bylo. Mam trzynascie takich felg gdybys chcial wpasc i poogladac :mrgreen:

to dziwne... bo ja, od razu po zakupie GT'eka, przymierzalem takie fele z USDM WRX'a i nie pasowaly... kilku znajomych tez przymierzalo i nie dalo rady bez dystansow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdaje mi sie ze nie moze byc cos takiego jak USDM. Domestic Market dla Subaru to Japonia. USDM moze byc dla Jeepa ;)

i znowu... :(

 

moze to okreslenie i nie jest do konca poprawne, ale takie skroty jak USDM, EDM, UKDM sa powszechnie stosowane i kazdy wie, o co chodzi (w tym sensie DM - to nie tynek "pochodzenia", ino "przeznaczenia" :P )

 

 

 

P.S. to pisze ja, przez cale zycie jezdzacy SWISSDM'ami :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Do Legacy I weszły mi BBS z ET43 mieszczą się idealnie w obrysie auta, ale na oponach 215 nie chowały się w błotnik, teraz są opony 195 i jest rewelacja, zwiększył się rozstaw kół przez co auto prowadzi się znacznie stabilniej,

 

28111AE060.jpg?osCsid=3d45a031542338f6ba8df9e69e10b16c

 

 

Możliwe że będę wkładał 18 i te będą do sprzedania...

Edytowane przez lapcok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...