Skocz do zawartości

Niedrogi nocleg w Toruniu


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale, żeby nie było - już koniec z pomukami, chyba że za coś bardzo istotnego :twisted:

Nie zapomnij odwiedzić pewnego radia i kupić na rynku toruńskich pierników. :cool:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Do radia często dzwonię i wysyłam pieniądze, więc pewnie przyjmą mnie z honorami.

A (stare) pierniki... będą w radiu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - dzięki wszystkim za pomoc, sprawa już załatwiona - postanowiliśmy zaszaleć i wynająć apartament na jedną noc. Na osobę wychodzi niewiele drożej, niż w hoteliku :)

 

no to chlopaki sie zabawicie :wink:

tylko zeby nikogo tylek po tej zabawie nie bolal :evil::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - dzięki wszystkim za pomoc, sprawa już załatwiona - postanowiliśmy zaszaleć i wynająć apartament na jedną noc. Na osobę wychodzi niewiele drożej, niż w hoteliku :)

 

no to chlopaki sie zabawicie :wink:

tylko zeby nikogo tylek po tej zabawie nie bolal :evil::mrgreen: :wink:

 

Będzie "na pokładzie" jedna dziewczyna - piszę, żeby uniknąć niepotrzebnych plotek. :mrgreen::mrgreen:

 

A po mieście - będzie woził nas Rydzyk...co on ma? Maybacha? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - dzięki wszystkim za pomoc, sprawa już załatwiona - postanowiliśmy zaszaleć i wynająć apartament na jedną noc. Na osobę wychodzi niewiele drożej, niż w hoteliku :)

 

no to chlopaki sie zabawicie :wink:

tylko zeby nikogo tylek po tej zabawie nie bolal :evil::mrgreen: :wink:

 

Będzie "na pokładzie" jedna dziewczyna - piszę, żeby uniknąć niepotrzebnych plotek. :mrgreen::mrgreen:

 

A po mieście - będzie woził nas Rydzyk...co on ma? Maybacha? :mrgreen:

 

no to na 100% bedzie bolal :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przetestowałem ETAP i poza tym że czysto i tanio to jednak doszedłem do wniosku, że niska cena to nie wszystko. Kabina prysznicowa bezpośrednio w pokoju to nie dla mnie - jakoś tej informacji nie znalazłem na ich stronie :D

Za to do rynku 10minut spacerkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno już nie ma tego Maybacha 8) Ale nie jestem pewien tego :lol: Jedziecie z dziewczyną?? To konieczny jest spot... oczywiście jak chcesz to możesz na nim być :twisted::twisted:

 

Rydzyk nigdy nie miał May'a, za to w Toruniu był jeden, faktycznie - pewnego biznesmena 8)

 

A jeśli chodzi o dziewczynę... jeśli wytłumaczysz jej chłopakowi (ma 23 lata), że jest Ci potrzebna...niech będzie. Też wpadnę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla amatorów cen pasztetowych - hostel Orange, blisko Rynku (czyli w rejonie samej Starówki). Byłam tam kilka lat temu, świeżo po remoncie, zatem nie daję głowy, jak pokoje wyglądają obecnie.

Dla pokój 1-osobowy ze śniadaniem kolektywnym (w kuchni leżą bułki, wędlina, ser, dżem, kawa, herbata - a jemy w towarzystwie innych gości przy małym stoliku ;-) płaciłam 50 zł. Pókój był czysty, pachnący, w słonecznych kolorach, tylko te wspólne prysznice... tu standard znacznie niższy...

W hostelach jednak często bywa tak, że poznajemy sporo ciekawych osób. W Toruniu zakolegowałam się z pewną Francuzką i od lat utrzymujemy kontakt, ba, odwiedzamy się nawzajem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...