Jump to content

Niedrogi nocleg w Toruniu

Mikad
 Share

Recommended Posts

Darz bór!

Potrzebuje noclegu w Toruniu, jedna noc - z 24 na 25 kwietnia.

Lokalizacja - najlepiej niedaleko klubu OdNowa (a on, z tego co widzę na jednej mapce, jest kawał drogi od centrum... chociaż, na drugiej z kolei pokazują, że nie jest tak daleko :mrgreen: Jak jest naprawdę?)

Dwa pokoje dwuosobowe, ale łóżka raczej pojedyncze :mrgreen:

Cena - najważniejsza - im mniej, tym lepiej, ten wyjazd to wyjazd zdecydowanie "budżetowy". Luksusy już mniej ważne, ale miło byłoby, gdyby dało się zdrzemnąć bez wsadzania sobie masy bitumicznej w uszy i umyć w czymś przyjemniejszym, niż przerębel :twisted:

eeeeeee jest taki kamping z drugiej strony wisły naprzeciw PKP :D przetestowany przez forum...cena pasztet, jakość też ;)

koncercik jakiś?

[ Dodano: Pon Kwi 05, 2010 1:30 pm ]

a tak wogóle, to Toruń nie jest jakąś metropolią, więc spacer nie boli. No i śmiesznie tanie taksówki tam mają- to pomaga ;)

przerębel w kwietniu.....toć Toruń nie leży na biegunie....z tego co wiem...tanio i średnio przytulnie było na tym kempingu za Wisłą.....chyba ze 100pln za dwójkę, wystrój - schyłkowy Gomułka, znaczy zielona olejna.... :grin: ale woda w kranie była....polecam.... :smile:

eeeeeee jest taki kamping z drugiej strony wisły naprzeciw PKP

Fajnie, że naprzeciw PKP, trochę gorzej, że jednak po drugiej stronie Wisły.

Ale, skoro

a tak wogóle, to Toruń nie jest jakąś metropolią, więc spacer nie boli. No i śmiesznie tanie taksówki tam mają- to pomaga

To warte rozważenia. Dzięki, popatrzę! :cool:

koncercik jakiś?

Dzień Białej Flagi 2010 :cool:

chyba ze 100pln za dwójkę

To przyzwoicie :)

Sieć Etap znam z Europy, tanie, czyste, fajne hotele, z telewizorkiem, własną łazienką w każdym pokoju, ze śniadankiem, jeżeli ten hotel podlega pod tą sieć, to można z czystym sumieniem polecić

DNLu też :mrgreen:

a dziękuję i polecam się na przyszłość.

próbuje znaleźć namiary na hotel w którym mieszkałem jak pracowałem w Toruniu....był zajebisty i w samym centrum

[ Dodano: Pon Kwi 05, 2010 2:48 pm ]

tu spałem...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hotel Wodnik

Toruń, Bulwar Filadelfijski 12,

tel. (56) 655-56-97

tanio...i tanio..nic więcej, ale blisko.

a tu: www.hotel-gotyk.com.pl

zajebiście, ale drożej.

Hotel Wodnik dodany do listy "do sprawdzenia i poczytania", dzięki raz jeszcze :cool:

A w "Gotyku" chyba spałem kiedyś, jak daawno temu (to był właśnie 2002 albo 2003 rok) byłem w Toruniu z rodzicami

Hotel Wodnik

swego czasu WOdnik zwany był w mojej firmie "basenem z hotelem", nie odwrotnie...ciekawe czemu :D

Hotel Wodnik

swego czasu WOdnik zwany był w mojej firmie "basenem z hotelem", nie odwrotnie...ciekawe czemu :D

W miejscu Wodnika jest teraz wieeelka dziura, koparki i dźwigi :twisted:

Nie bój się lewej strony Wisły :grin: Mieszkam tam i nie jest tak źle. Trochę spocisz się w autobusie stojąc w korku, ale ten camping jest pod samym mostem więc nie ma masakry :mrgreen: OdNowa mówisz, że jest blisko UMK... hmm... to rzut beretem na tor Rallycrossowy :twisted::mrgreen:

hej

gorąco polecam serwis www.booking.com

ceny przy rezerwacji przez ten serwis są często tańsze niż bezpośrednio w hotelu.

Wpisujesz termin, miasto, ilość osób i szukasz ceny promocyjnej.

Całą Polskę już tak zjeździłem.

pozdro

goory

goory, patrzyłem tam, strona przydała się już wiele razy, ale jeśli chodzi o mniejsze polskie miasta, jak np. Toruń, to wybór hoteli tam nie jest niestety duży :cool:

DNL, ehhh.... na IIIP nie odpuszczamy już manekina :cool:

manekin nawet nie został odpuszczony po parapetówie w Kuchara, wiec będąc w Toruniu, nie iść do Manekina...toż to porażka ;)

No naleśnikarnia... nigdy tam nie byłem, ale wszyscy co znam to chwalą :mrgreen:

A tani nocleg? To walnij się pod mostem, przyjdzie Straż Miejska, powiesz, ze jesteś bezdomny, wezmą Cię do noclegowni, tam się kimniesz, zjesz śniadanko i chajda do domu :twisted::twisted:

Też chce pomuka :mrgreen:

Ceny taksówek:

5,50 - za trzaśnięcie drzwiami

2,00 - za każdy kilometr

Ceny autobusów:

1,25 - ulgowy (w jedną stronę - możesz jechać od pętli, do pętli :) Coś takie jak czasowy bilet nie istnieje :smile: )