Skocz do zawartości

festyn - zlot 1-3 maja GDAŃSK TROJMIASTO


granat833

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wrocilem wlasnie z moreny teraz jestem w koszalinie by jutro o 8:00 zameldowac sie na konferenci dot. pozarow lasow w szczecinie. konferencja konczy sie w piatek okolo 16:00 wiec wracam do gdanska by rano odebrac dzieciaki

Bede z Zuza oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOOOWW.......

Radosc dzieciakow BEZCENNNNNAAAAAAA

Miny i szczere uśmiechy w czasie konkursów i wreczania nagród były najlepszą nagroda za przybycie na miejsce mimo wielu przeciwności

Odwoziłem sympatyczne dwie dziewczyny i jedną z matek, kilka zakrętów z piskiem opon, kilka bączków na placu przed szkołą i mega uśmiechy na twarzach pasażerów......

Potem transfer do Władka z przystankiem na skwerze, oceanarium i mega anakonda

Pensjonat Pomorzanka super fajna meta i wypasione jedzonko. Specjalnie dla nas sala z bilardem, kominek, barek, gitara i pianio pozwolily na koncertowanie i śpiewy do rana.

Żwirownia i leśne szuterki niestety z powodu bolacej czachy nie dały mi szansy na pudło i gratki dla lepszych..... (odegram sie na Plejadach)

Rozewie, Latarnia Morska, Hel i foczki, wyscigi gokartami z Zuzą oczywiście, Muzeum Obrony Wybrzeża i Lunapark we Władku to tylko kilka mega fajnych punktów programu

Gratulacje dla organizatora i pozdrowienia dla wszystkich uczestników. Miło było WAS poznać i jestem pewien ze jeszcze wielokrotnie coś wspólnie wykombinujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...