Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Się też zgadzam, do One Second- lubię tą płytę jakoś..tam zagrali parę ładnych melodi hehe-zwłaszcza tytułowa, potem już gorzej. Jeśli idzie o Type of Negative (bardzo wporzo) to kiedyś w Milionerach jakiś kolo dostał pytanie o wokalistę-wymiękł a tam już o ładną kaskę szło. A ja dziś sobie zapodałem The Music-pierwszą płytę-bardzo fajna. Nowy White Stripes też niczego ale poprzednia Elephant bardziej mi wchodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilmour, Waters, Mason, Wright i NIE WIESZ O JAKI ZESPÓŁ CHODZI?!

Ach, te nowe pokolenie....

 

Jak kazde inne nowe...

 

Gdyby nie "Chlopaki Nie Placza" to dalej 99% mlodziezy nie wiedziala by

kim byl Mietek Fogg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert Pink Floyd na Live 8 jest już do ściągnięcia na torrencie..

Jakby coś mogę go komuś nagrac i wysłać albo wrzucić na jakiegoś ftp....

zajmuje około 100 Mb

 

p.s ja w samochodzie słucham jeszcze dosyć często Tangerine Dream / Ultravox i troszkę staroci z lat 80 tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert Pink Floyd na Live 8 jest już do ściągnięcia na torrencie..

Jakby coś mogę go komuś nagrac i wysłać albo wrzucić na jakiegoś ftp....

zajmuje około 100 Mb

 

p.s ja w samochodzie słucham jeszcze dosyć często Tangerine Dream / Ultravox i troszkę staroci z lat 80 tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ftp moge wrzucić... ale swojego nie mam..mogę gdzieś wrzucić

A z torrenta trzeba sobie ściągnąc programem.. np Azureus, bittorrent etc.

Nie jestem w tym dobry bo ci Floydzi to pierwszy i jak na razie jedyny plik który udało mi się ściągnąć..

Mam tez cały koncert Gilmoura z zeszłego roku... taki pół akustyczny ale superowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Swayzak - Dirty Dancing, Himawari

Luomo - Vocalcity, The Present Lover

Junior Jack - Trust

Kruder & Dorfmeister - The K&D Sessions

United Future Organization - UFO, 3rd Perspective

ale tez:

Dave Douglas - The Infinite

Cuong Vu - Come Play With Me

Herbert - Bodily Functions

Skalpel - Skalpel, 1958 Breaks

ale tez:

Grechuta, Voo Voo, Lech Janerka, Kult

 

a do szybkiej jazdy polecam:

Betek (Swayzak - Himawari)

Stupidisco, Must Be The Darkness (Junior Jack - Trust)

Downtime (Paper Issue One)

You Started Something (Crazy Penis)

Nudge Up (Head Nodding Society)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza muzyka do wszystkiego to Aphex Twin- Come To Daddy

no co by nie mówić kawałek jest napewno orginalny :twisted:

WRCfan sprawdz sobie maila :wink:

a Come To Daddy to mój ulubiony kawałek Aphexa :twisted:

taka ciekawostka

Dillinger Escape Plan - Come To Daddy (Aphex Twin Cover) Live

jakby ktoś chciał

http://s27.yousendit.com/d.aspx?id=3KB8HBTV4OGQG2F3BLQU8E2PSX

 

a umnie podobne klimaty Miles Davis - How Deep Is The Ocean a zaraz potem Samuel Barber - Adagio For Strings na rozweselenie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że wyszła nowa płyta System Of A Down dopisuję sie.

W samochodzie nie sprawdzilem ale domu jak zwykle po raz kolejny robi wrażenie.

Polecam: Mike Stern, Dave Mathhews Band, Fate No more, Jamiroquai- to każdy kierowca z racji na talent lidera nie tylko do muzyki powinien mieć w samochodzie, co nie hwojtek :wink:

Path Metheny wszelkie odmiany (bez Pani Kydrynskowo-Jopkowej tylko proszę w tym wypadku), John Scofield, Hendrix, Benson, John Petruchi (szczególnie w Liquid Tension Experiment) to takie podstawy-dobrzy gitarzysci wszelkiej maści są mile widziani, ale to moje inne zboczenie, zakurzony Stratocaster w rogu wiele pamieta. :)

Fate no More, Christy Dorans New Bag, Led Zepellin, Spyro Gyra, Red Hot Chilly Peppers, Możdzer "Piano", Primus, Pantera i jeszcze.... jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że wyszła nowa płyta System Of A Down dopisuję sie.

W samochodzie nie sprawdzilem ale domu jak zwykle po raz kolejny robi wrażenie.

Polecam: Mike Stern, Dave Mathhews Band, Fate No more, Jamiroquai- to każdy kierowca z racji na talent lidera nie tylko do muzyki powinien mieć w samochodzie, co nie hwojtek :wink:

Path Metheny wszelkie odmiany (bez Pani Kydrynskowo-Jopkowej tylko proszę w tym wypadku), John Scofield, Hendrix, Benson, John Petruchi (szczególnie w Liquid Tension Experiment) to takie podstawy-dobrzy gitarzysci wszelkiej maści są mile widziani, ale to moje inne zboczenie, zakurzony Stratocaster w rogu wiele pamieta. :)

Fate no More, Christy Dorans New Bag, Led Zepellin, Spyro Gyra, Red Hot Chilly Peppers, Możdzer "Piano", Primus, Pantera i jeszcze.... jeszcze...

Nowy System-super :D ostatnia kapela sensownie grająca mocniej, inni robią teraz tylko hałas. Fajny masz ten zestaw-mocno zmixowany. Czemu tylko Piano Możdzera-ciekawsza zdaje mi sie jego płyty z Makowiczem, z Klockiem czy Metala Preciosa, a do auta z jego udziałem muzyka do Tulipanów- jak on tam pięknie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możdzer także inny może być. Nie nadążam za jego wszystkimi wygdaniami, to nie jest do końca moja gitarowa działka :) Ale pamietam go z koncertów z przed paru lat. Taki wystarszony chudzina, a teraz... A grał już wtedy tak, że nikt się nie odważył odezwać podczas utworu.

A, że zestaw zmixowany to dziekuję. Staram nie zamykać na jeden styl. Tak mam od kiedy sam się trochę chwyciłem się za granie z kimś.

Teraz leci VooVoo, ostatnij "X X"

Ale nie piszę takich czywistości jak Davis, Pink Floyd, Sting, Police, Joe Henderson, Charlie Haden, Pearl Jam, Armia, U2-koncer super, pozdrwiam K. Wojewódzkiego co gadał jak by był w Polsacie an zywo, non stop i go uciszyć się nie dało, ale facet :?

Radzę spróbowć muzyki z Kontrolerów-NEO CONTROL. Film też mi się spodobał, nareszcie nie Hollykicz.

Asamochodowy Pat-z Charliem Hadenem- beyond the Missouri Sky. "Smędza" ale jak... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...