Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Paul Anka - płyta Rock Swigs, facet cudownie śpiewa świetnie zaaranżowane przeboje muzyki rockowej grane przez big band, robi kapitalne piosenki z kawałków takich tuzów jak Nirvana, Sundgarden, Oasis czy Van Halen (rewelacyjnei zrobiony Jump) - świetnie śpiewa piękne True z repertuaru Spandu Ballet czy robi piękna piosenkę z takiego gniotu jak It's my live Dr.Albana. Po przesłuchaniu tej płyty mo zna zrozumieć jak uniwersalnym językiem mówi muzyka, ostre numery brzmią tu jak hity Franka Sinatry z lat 50 tych - i to wielkie hity :grin:

A z drugiej beczki to mam też na tapecie Public Enemy, tu już jest bardziej surowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa plyta Nightwish przesłuchalem całła i.... wypas. bardziej mi sie ten nowy wokal podoba :razz:

za chiny ludowe i poł ameryki nie strawie nowej wokalistki Nightwisha. Trąci mi to teraz muzyka dla grzecznych dziewczynek. :/

No nie podoba mi sie i juz. Nie moge sie nawet na siłe zmusic zeby tego posluchać. Stara wokalistka miała to coś co bylo znakiem rozpoznawczym Nightwish a teraz poprostu grają podobnie do Within Temptation. A z tych dwojga juz wole Within z delikatniejszym wokalem.

Co do moich preferencji i tego co slucham w aucie to lubie mocnego kopa w głosnikach. Ostrzejsze gitary,wokal ale nie gardze też klasyką...metalu (Iron Maiden etc) :twisted:

Ostatnio męcze Machine Head (trash metal),Hatebreed (metalcore),Bullet for My Valentine (metalcore) i Dimmu Borgir (black metal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jedna z lepszych kapel ostatnich lat. Z własnym stylem... ale da się tam odnaleźć nieco Kazika na Żywo czy Rage Against The Mahine. Dobry kontakt z publicznością, nieco takiego artystycznego improwizowanego zachowania na scenie, świetny bis. Nawet nie spodziewałem się, że będę się tak dobrze bawił, a zespół wcześniej mi było znany a kilku piosenek, ale jakoś mnie nie zainteresował - bo w radiu strasznie powolne kawałki puszczają i z cenzurowanym tekstem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w radiu strasznie powolne kawałki puszczają i z cenzurowanym tekstem.

tam tez maja moderatorow? :roll:

:mrgreen:

 

A co do Comy - no widzialem ich ostatnio live na Juwenaliach bodajze. Tyle, ze bylo fatalne naglosnienie, wiec jakos nie ruszylo. Na plus powiem, ze IRA - zespol z o wiele wiekszym stazem - przy tym naglosnieniu polegl na amen. Moze wiec faktycznie cos w tym jest i warto ich zobaczyc na koncercie (ale w hali, nie open-air)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w Warszawie słuchałem kolejny raz tego zespołu:

chociaz niestety bez Candy Dulfer, które gościnnie występuje w tym materiale...

:grin:

Ale żeś zapodał, toż tam cała konstelacja jest, na trąbce gra Roy Hargrove - najlepszy obecnie zawodnik na tej pozycji, ostatnio oczarowała mnie jego płyta Habana - kapitalne połączenie jazzu i muzyki kubańskiej, jego stara płyta - jego kwintet i najwwięksi saksofoniści lat 90 tych (m.in. Lovano, Henderson, B.Marsalis itd) to dla mnie najlepsza płyta jazzowa tamtego dziesieciolecia. A Candy D. - że tak powiem piękna kobieta i świetniew gra, lubię jej płytę Sax a go go. Jest tam taki numer, który mam na jakimś składaku, on tam też śpiewa :smile:

to ten numer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...