Jump to content

Czego słuchacie 'za kółkiem'?

Recommended Posts

:evil2: jak ktoś to przesłucha całe, to ma medal Infry :evil2:

• Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzisiaj myślami wracam do czasów studenckich i tych przyjemności, które się z nimi wiązały:    

Dziś po polsku i z Trójmiasta bo w Trojmieście  

Od ostatniego wjechali mi znowu strasznie i ostatni tydzien tylko AC/DC leci

Posted Images

25 minut temu, Infra napisał:

:evil2: jak ktoś to przesłucha całe, to ma medal Infry :evil2:

Jakoś tak się skojarzyło :biglol:

• Like 1
  • Haha 1
Zobaczymy, zobaczymy, a jeśli chodzi o tę część "Matrixa" to tego lubię słuchać, ale tylko głośno, bardzo głośno

Tak filmowo / serialowo to ten kawałek Knife Party tez świetnie wchodzi „na głośno”

• Like 2
12 godzin temu, KEJ napisał:

Tak filmowo / serialowo to ten kawałek Knife Party tez świetnie wchodzi „na głośno”

I'm the one who knocks...

Tu są wszystkie możliwe warianty jakie występowały w grze, bo w zależności od zajmowanego miejsca (1, 2 lub 3) zmieniał się charakter muzyki. W folderze mam już poprzycinane pod siebie :D Diablo SV jako ikona tej części, ale najszybszy był El Niño :thumbup:

• Like 2
4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Tu są wszystkie możliwe warianty jakie występowały w grze, bo w zależności od zajmowanego miejsca (1, 2 lub 3) zmieniał się charakter muzyki. W folderze mam już poprzycinane pod siebie :D Diablo SV jako ikona tej części, ale najszybszy był El Niño :thumbup:

Quantum Singularity z High Stakes rozwala system niezmiennie. Chowałem się na NFSach od pierwszej części i do tej pory uwielbiam tą serię. Aktualnie ponownie ogrywam Payback.

• Like 2

@Kiwi 4ester, @Infra według mnie jeden z najlepszych NFS Porsche Unleashed:

Bardzo lubię część III. W dwójce bawiłem się w gonito ze znajomym oczywiście jedna klawiatura i ten sam ekran ;). Gra posiadała błąd i jak jechało się w przeciwnym kierunku (na odwrót) to auto było najszybsze :biglol: (Czyli to drugie a w sumie pierwsze).

Edited by llkuba
  • Like 2
13 godzin temu, llkuba napisał:

@Kiwi 4ester, @Infra według mnie jeden z najlepszych NFS Porsche Unleashed:

Bardzo lubię część III. W dwójce bawiłem się w gonito ze znajomym oczywiście jedna klawiatura i ten sam ekran ;). Gra posiadała błąd i jak jechało się w przeciwnym kierunku (na odwrót) to auto było najszybsze :biglol: (Czyli to drugie a w sumie pierwsze).

Morphadron w NFS Porsche rozwala system również :D R U READY R U READY R U READY

• Like 2

Nie wiem czy było, ale kumpel wczoraj podrzucił mi Radio Nowy Świat. Radio internetowe ale mają swoją aplikację na urządzenia mobilne. No i jeśli ktoś lubi Szansę na sukces to tutaj usłyszymy Wojciecha Manna. ;) Brak reklam środków na powiększającą się prostatę czy środków na wątrobę pomagających schudnąć. Muzyka bardzo różnorodna, mi podchodzi. :) 

• Like 1
  • Thanks 1

Takie dziwne coś przewinęło mi się dzisiaj przez Spotify - tak pomieszane style, że wydawało mi się, że to trzy różne utwory. Spodobało mi się :D

• Upvote 1