Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Tu są wszystkie możliwe warianty jakie występowały w grze, bo w zależności od zajmowanego miejsca (1, 2 lub 3) zmieniał się charakter muzyki. W folderze mam już poprzycinane pod siebie :D Diablo SV jako ikona tej części, ale najszybszy był El Niño :thumbup:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

 

Tu są wszystkie możliwe warianty jakie występowały w grze, bo w zależności od zajmowanego miejsca (1, 2 lub 3) zmieniał się charakter muzyki. W folderze mam już poprzycinane pod siebie :D Diablo SV jako ikona tej części, ale najszybszy był El Niño :thumbup:

Quantum Singularity z High Stakes rozwala system niezmiennie. Chowałem się na NFSach od pierwszej części i do tej pory uwielbiam tą serię. Aktualnie ponownie ogrywam Payback.

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiwi 4ester, @Infra według mnie jeden z najlepszych NFS Porsche Unleashed:

 

 

 

Bardzo lubię część III. W dwójce bawiłem się w gonito ze znajomym oczywiście jedna klawiatura i ten sam ekran ;). Gra posiadała błąd i jak jechało się w przeciwnym kierunku (na odwrót) to auto było najszybsze :biglol: (Czyli to drugie a w sumie pierwsze).

Edytowane przez llkuba
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, llkuba napisał:

@Kiwi 4ester, @Infra według mnie jeden z najlepszych NFS Porsche Unleashed:

 

 

 

Bardzo lubię część III. W dwójce bawiłem się w gonito ze znajomym oczywiście jedna klawiatura i ten sam ekran ;). Gra posiadała błąd i jak jechało się w przeciwnym kierunku (na odwrót) to auto było najszybsze :biglol: (Czyli to drugie a w sumie pierwsze).

Morphadron w NFS Porsche rozwala system również :D R U READY R U READY R U READY

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale kumpel wczoraj podrzucił mi Radio Nowy Świat. Radio internetowe ale mają swoją aplikację na urządzenia mobilne. No i jeśli ktoś lubi Szansę na sukces to tutaj usłyszymy Wojciecha Manna. ;) Brak reklam środków na powiększającą się prostatę czy środków na wątrobę pomagających schudnąć. Muzyka bardzo różnorodna, mi podchodzi. :) 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...