Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio zrobiłem nocną trasę Iveco i nie wiedziałem że takie nuty lecą w tych godzinach w radio. Może i jestem młody ale taka muzyka siada mi na łbie 100x bardziej niż to co leci teraz. Kilka tytułów poniżej
*The Rembrandts - Just the way it is, baby

*Sixpence none the richer - Kiss me

*The Supremes - You can't hurry love

*Elton John - Can you fell the love tonight

*Madonna - Take a bow

*Etta James - At last 


No i Scorpionsi usiedli i nie chcą wyjść z głowy :)
 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kółkiem słucham tylko muzyki z CD, nie lubię radia. Denerwuje mnie te ciągłe gadanie, reklamy, a podczas nocnej jazdy zamiast puszczać coś mocniejszego, żeby się człowiekowi spać nie chciało to lecą takie smęty, że szkoda gadać :D . Jeżeli chodzi o gatunek muzyki do auta (i nie tylko) to w moim przypadku jest jasno sprecyzowany: utwory punkrockowe i metalowe w różnych wersjach. I takie zespoły jak np. Bullet For My Valentine, Rise Against, Green Day, The Offspring, Bad Religion, Iron Maiden, Nightwish, Papa Roach, Sentenced, Avenged Sevenfold czy Disturbed ;) . Musi być ta moc, aczkolwiek melodyjna i nie męcząca w trasie :) .

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fino napisał:

Za kółkiem słucham tylko muzyki z CD, nie lubię radia. Denerwuje mnie te ciągłe gadanie, reklamy, a podczas nocnej jazdy zamiast puszczać coś mocniejszego, żeby się człowiekowi spać nie chciało to lecą takie smęty, że szkoda gadać :D . Jeżeli chodzi o gatunek muzyki do auta (i nie tylko) to w moim przypadku jest jasno sprecyzowany: utwory punkrockowe i metalowe w różnych wersjach. I takie zespoły jak np. Bullet For My Valentine, Rise Against, Green Day, The Offspring, Bad Religion, Iron Maiden, Nightwish, Papa Roach, Sentenced, Avenged Sevenfold czy Disturbed ;) . Musi być ta moc, aczkolwiek melodyjna i nie męcząca w trasie :) .

:wub::wub::wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, niebieskiultras napisał:

 

 

She Is My Sin to mój ulubiony utwór Nightwisha z płyty Wishmaster, jeszcze to połączenie z wstawkami z Final Fantasy... Jest moc, daje niezłego kopa na pobudkę lub... podczas sprzątania domu czy auta :) .

 

Godzinę temu, Infra napisał:

 

Niezłe, wcześniej tego nie słyszałem :) . Stylowo przypomina mi wczesne płyty SUM 41 :) .

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎05‎.‎06‎.‎2019 o 00:30, malprz napisał:

 

Bijąca jest zawsze OK ;)

 

A za kierą ostatnio dobrze Greta mi wchodzi:

 

 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...