Jump to content

Czego słuchacie 'za kółkiem'?

Recommended Posts

• Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziś po polsku i z Trójmiasta bo w Trojmieście  

Dzisiaj myślami wracam do czasów studenckich i tych przyjemności, które się z nimi wiązały:    

Od ostatniego wjechali mi znowu strasznie i ostatni tydzien tylko AC/DC leci

Posted Images

Po kilku przesłuchaniach nowa Metallica nie jest nawet zła, ale jak w Antywiadrze dzisiaj to puścili, akurat jak z rozprawy zszedłem  :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=J-tvJcTPxHc&index=5&list=PLEfZDfH1m9evePc2wLDHXt1b9SbrtNE7W

mam to ustawione jako dzwonek w prywatnej komórce - miny poważnych panów w garniturach i poważnych pań (tak Elmo, niestety, albo i stety, kompletnie ubranych) na dźwięk dzwonka w mojej komórce są zwykle bezcenne :lol:

w służbowej mam natomiast jako dzwonek ustawiony riff z tego:

efekt budzi podobny co Meta, co niektórzy nawet żegnają się i chcą we mnie rzucać czosnkiem mamrocząc pod nosem jakieś gusła :lol:

• Upvote 3

Mi tak trochę głupio było refren podśpiewywać i tupać rytmicznie, Sąd jednak  :P

jeżeli tupałeś zgodnie z linią orzecznictwa to nie ma się czego wstydzić ;) poza tym sąd, wielkie mi mecyje, aczkolwiek praktyki w SR dla Warszawy-Mokotowa wspominam dość przyjemnie - zwłaszcza skrytobójcze popalanie fajek z wielmożnym sądem pomiędzy rozprawami na sali sądowej B)

a skoro jesteśmy przy temacie sądu, sprawiedliwości i innych takich abstarkcyjnych pojęć to:

• Upvote 5

Nowa Metallica, pędem dzisiaj nabyta!

Co prawda nie za kółkiem, tylko w domu (i dobrze). Przesłuchałem pierwszy dysk i jest moim zdaniem bardzo. Naprawdę bardzo. (Oczywiście przy założeniu braku oczekiwania czegoś typu Ride, czy Master bo to się nie powtórzy)

Drugi zostawię na koniec, a teraz słucham trzeciego, na którym prócz paru innych dupereli jest zarejestrowany bardzo sympatyczny mini koncert z Rasputina, oparty na dwóch pierwszych albumach. Zresztą gdzieś tutaj przeze mnie wcześniej linkowany.

Drugi dysk też fajny, chociaż mniej mnie "bierze" niż pierwszy. Chyba, że po dużej ilości alko człowiek potrzebuje czegoś mocniejszego ;).

A w tych kategoriach to pewnie, że wolę innych dziadów. Ostatni Testament - prawdziwa bomba. Metallica, gdzieś tak od 1989 roku nie powinna być, moim zdaniem, zestawiana z tamtymi ;).

• Upvote 1