Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po kilku przesłuchaniach nowa Metallica nie jest nawet zła, ale jak w Antywiadrze dzisiaj to puścili, akurat jak z rozprawy zszedłem  :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=J-tvJcTPxHc&index=5&list=PLEfZDfH1m9evePc2wLDHXt1b9SbrtNE7W

mam to ustawione jako dzwonek w prywatnej komórce - miny poważnych panów w garniturach i poważnych pań (tak Elmo, niestety, albo i stety, kompletnie ubranych) na dźwięk dzwonka w mojej komórce są zwykle bezcenne :lol:

w służbowej mam natomiast jako dzwonek ustawiony riff z tego:

 

efekt budzi podobny co Meta, co niektórzy nawet żegnają się i chcą we mnie rzucać czosnkiem mamrocząc pod nosem jakieś gusła :lol:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak trochę głupio było refren podśpiewywać i tupać rytmicznie, Sąd jednak  :P

jeżeli tupałeś zgodnie z linią orzecznictwa to nie ma się czego wstydzić ;) poza tym sąd, wielkie mi mecyje, aczkolwiek praktyki w SR dla Warszawy-Mokotowa wspominam dość przyjemnie - zwłaszcza skrytobójcze popalanie fajek z wielmożnym sądem pomiędzy rozprawami na sali sądowej B)

a skoro jesteśmy przy temacie sądu, sprawiedliwości i innych takich abstarkcyjnych pojęć to:

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Metallica, pędem dzisiaj nabyta!

Co prawda nie za kółkiem, tylko w domu (i dobrze). Przesłuchałem pierwszy dysk i jest moim zdaniem bardzo. Naprawdę bardzo. (Oczywiście przy założeniu braku oczekiwania czegoś typu Ride, czy Master bo to się nie powtórzy)

Drugi zostawię na koniec, a teraz słucham trzeciego, na którym prócz paru innych dupereli jest zarejestrowany bardzo sympatyczny mini koncert z Rasputina, oparty na dwóch pierwszych albumach. Zresztą gdzieś tutaj przeze mnie wcześniej linkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...