Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Heh, szczerze powiem album był dla mnie miłym zaskoczeniem.
dla mnie również, natomiast wydane nieco później "odrzuty" i dwa nowe kawałki specjalnie do mnie nie przemawiają - jakoś tak grane "na siłę" i bez "naturalności" czy jak to tam opisać... no to siup:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie wiem, co myśleć. Chyba wszystko zależy od punktu odniesienia. Prawdopodobnie gdyby takie demo nagrał jakiś młody zespół z Bay Area, to uznany by on został (ten materiał) za gówno, na dodatek wtórne.

W kategorii Metalliki ucieszyłem się, że się jednak nie skończyła, choć oczywiście podejścia do staroci to to nie ma. Po 3 pierwszych internetowych wypustach liczę na nowy album ;).

No i jeszcze mógłbym coś o brzmieniu DM. Nie wiem mianowicie, jakim cudem Rick Rubin mógł wypuścić taką kupę?

A na koniec, cokolwiek by się nie działo - za Metallikę zawsze wciskam zielone :).

 

A, żeby wyszło bardziej na czasie, to:

 

Edytowane przez B-52
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku....zamarł Leonard Cohen [`][`][`]

 

Wysłane z Tapatalka

ŁZY W OCZACH

 

Wysłane z Tapatalka

w tym dniu byłem na pogrzebie Mej kochanej Babci, wiek podobny 80lat. Tak jest i będzie,żyjemy i umieramy. Tylko zróbmy w swym życiu coś pożytecznego dla potomnych,a nie to co te DZIKI z Wiejskiej-tylko dla siebie. Może milionów nie mam,ale mam szacunek do mądrych ludzi. Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem w szoku....zamarł Leonard Cohen [`][`][`]

 

Wysłane z Tapatalka

ŁZY W OCZACH

 

Wysłane z Tapatalka

w tym dniu byłem na pogrzebie Mej kochanej Babci, wiek podobny 80lat. Tak jest i będzie,żyjemy i umieramy. Tylko zróbmy w swym życiu coś pożytecznego dla potomnych,a nie to co te DZIKI z Wiejskiej-tylko dla siebie. Może milionów nie mam,ale mam szacunek do mądrych ludzi. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...