Jump to content

Czego słuchacie 'za kółkiem'?

Recommended Posts

i ciagnac temat skojarzeniowy, tego jegomoscia wszyscy znamy zapewne choc moze mniej solowo :)

oj wlasnie, co do spotkan mahu, to wiecie co mysle ze bylo by naprawde gites.

Zapakujmy sie do jakiegos schroniska na pare dni, jakis weekend, z meldunkowaego na pewno beda tez chetni, dzieciaki, zony itd... :)

Bedzie okazja polazic, pograc na gitarach, posiedziec przy ognisku i sie napatefonic zapewnie tez co w zacnym towarzystwie grzechem nie jest :)

:)

dobra to jeszcze to:

nie ogladajcie tylko video, bo to kicha straszna, kapela jednego hitu, ale jak sie okno przykryje innym oknem, zalozy helmofon to daje rade:

Dobra skoro nic sie nie dzieje to cos takiego, dwie Kanadyjskie dziewoje, kiedys gdzies je widzialem nie bardzo pamietam gdzie...

Co ciekawe, kolejna dwojka nagrala ich cover (nie odwrotnie, wlasnie tak):

Jak picie do lustra....

kontynuujac moj monolog jeszcze to:

Edited by piwozniak
  • Upvote 3
  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzisiaj myślami wracam do czasów studenckich i tych przyjemności, które się z nimi wiązały:    

Dziś po polsku i z Trójmiasta bo w Trojmieście  

Coś co ułatwiło mi powrót do pracy po trzech tygodniach urlopu        

Posted Images

przepraszam, ale nie obrabiam się z robotą, plus jeszcze pisanie w meldunkowym czasu brak - wieczorem postaram się coś dorzucić, Korna na ten przykład, albo ...Eminema z lat młodzieńczych (a tak, słuchało się)

edit:

tak na szybko, skoro o Eminemie i Kornie była mowa, w ramach przeprosin za absencję ;)

ps.

Edited by mahu
  • Upvote 1

Szuszu ->Marillion Bitter Suite -> tego nie znałam i zaskoczyłeś mnie pozytywnie :D

mahu -> Foo Fighters leciało dziś w radio w drodze do pracy. Zastanawiałam się nad tytułem tej piosenki :) Teraz już znam, dzięki :D

Szuszu ->Marillion Bitter Suite -> tego nie znałam i zaskoczyłeś mnie pozytywnie :D

no co Ty gadasz?

Ten album należy do jednych z najlepszych w mojej muzycznej płytotece

Przesłuchaj wszystkie 6 częśći. Bo warto

no co Ty gadasz?

Ten album należy do jednych z najlepszych w mojej muzycznej płytotece

Przesłuchaj wszystkie 6 częśći. Bo warto

Muzycznie postaram się nadrobić to wszystko jeszcze dziś :)

Przy okazji popchnę dalej projekt, o którym wspomniałam w Meldunkowym. Jutro oddanie tego dziadostwa - szef nagiął co się da gdzie się da i mamy więcej czasu by to skończyć.

@@malprz, widać nie tylko ja słucham Trójki :D - ehh siostra ;)

łup łup:

uwielbiam takie energetyczne granie

:D  Tyle w temacie :P

Red Hot Chili Peppers - Can't Stop

Muzycznie postaram się nadrobić to wszystko jeszcze dziś :)

Grzechem jest nie znać Marillion - Misplaced childhod, wśród fanów starszej muzy.

o kurde, to jest pięknie!

I niestety źle mi sie kojarzył.  Słuchałem tego gdy w tamtych czasach babci mi zmarła.

Ale utwór jest mega.

Czas na wyciszenie :D Kto to zna?  :P

Pendragon - If I Were The Wind

Pendrgon znam.
To moje odkrycie tego roku.

malprz powiedział Muzycznie postaram się nadrobić to wszystko jeszcze dziś :) Grzechem jest nie znać Marillion - Misplaced childhod, wśród fanów starszej muzy.

Muszę przyznać się, że nie jestem jednak taka noga jak myślałam :P Znam kilka ich piosenek :) Głównie z radio, ale znam :)

A teraz coś z przytupem ;):P

The Offspring - Pretty Fly

Muszę przyznać się, że nie jestem jednak taka noga jak myślałam :P Znam kilka ich piosenek :) Głównie z radio, ale znam

no to fajnie, a album super

Muszę przyznać się, że nie jestem jednak taka noga jak myślałam :P Znam kilka ich piosenek :) Głównie z radio, ale znam

no to fajnie, a album super

Potwierdzam słucha się go przyjemnie :) Umilił mi czas przy takich tam pracach przy komputerze :)

Dave może i nie prowadził się w życiu grzecznie, może i ma mega dupny wokal, ale riffy tworzy obłędne:

ps. Megadeth to taka Metallica na prochach (dosłownie i w przenośni :D )

• Upvote 1