Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tylko nygusów i bialych nygusów- najlepsza muzyka z przeslaniem jaka moze byc. Nie cierpie i bierze mnie na wymioty gdy slysze brudasow. Czasami dla odskoczni leci jakis "densik badz najebka". Oczywiscie zdarzaja sie pewne wyjatki z brudasowej muzyki i jest kilka kawalkow, ktore mi sie podobaja.

Zaznaczam, ze nie chcialem nikogo urazic tymi brudasami (pamietam stary temat o tym i wiem, ze wiekszosc slucha wlasnie tego....... nie dokoncze :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nygusów i bialych nygusów- najlepsza muzyka z przeslaniem jaka moze byc. Nie cierpie i bierze mnie na wymioty gdy slysze brudasow. Czasami dla odskoczni leci jakis "densik badz najebka". Oczywiscie zdarzaja sie pewne wyjatki z brudasowej muzyki i jest kilka kawalkow, ktore mi sie podobaja.

Zaznaczam, ze nie chcialem nikogo urazic tymi brudasami (pamietam stary temat o tym i wiem, ze wiekszosc slucha wlasnie tego....... nie dokoncze :roll: )

 

Właśnie najważniejsze jest to żeby szanować innych :cool: Ale ja do teraz nie potrafie rozróżnić rodzajów techna (nie licze skrajności) hiphop a rap już szybciej, ale nie techno :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar, ja tez nie :lol:

Kilka lat temu bylem stalym klubowiczem i bywalcem "Metra" - jeden z lepszych klubow w Polsce z techniawkami itp.

Bylo to daaaawno temu ale jakos nie specjalnie taka sieczka mnie krecila. Chodzilo sie tam bo wszyscy kumple chodzili :lol: Do auta taka najeba moze byc nawet niebezpieczna - gdzies kiedys czytalem o tym artykul, ze ponoc czlowiek sluchajac takiej sieki jest agresywny na drodze czy cos w tym stylu

 

Lucek, sie wie :twisted:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w subaru prawie nie slucham, ale generalnie w aucie jezdzilo zawsze pink floyd, mark knopfler (sailing to philadelphia rulez) + dire straits, deep purple (sometimes i feel like screamin') moje ukochane dream theater, lte i satriani. lupanki sluchalem raz w drodze do wawki i jakos nie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wcześniejszego filmiku, mam słabość do perkusji :) A w połączeniu z taką muzyką jest to coś genialnego.

Filmik z Final Fantasy przypomniał moje zmagania z czasów Playstation (tej pierwszej) z tą grą, w sumie animacja do dzisiaj robi wrażenie, choć to już 10 lat minęło :)

Natomiast mangowa produkcja jest nieco krwawa - wprawiła moją żonę w lekkie zaskoczenie :twisted:

Muzyka świetnie się z całością komponowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wcześniejszego filmiku, mam słabość do perkusji :) A w połączeniu z taką muzyką jest to coś genialnego.

 

Moby Dick :shock:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... +moby+dick

 

ale tego nie przebije praktycznie nic

 

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... s+the+same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...