Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś słuchałem tych różnych wielkich kapel z lat 70 tych, Yes,Genesis,Pink Floyd itd. A obecnie to jakoś nie mogę, męczą mnie. Co ciekawe kapele grające kilka lat wcześniej i dużo prościej dalej mi leżą i mogę słuchać z przyjemnościa (np. Cepy, Sabaci,Hendriks).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Marillion jest do bani.

Stary też.

Słuchaj Genesis a nie popłuczyn po nich.

i to jest dobra koncepcja :mrgreen:

Genesis jakoś mi nie leży za bardzo. Co do starego Marillionu to nie zgodzę się że jest do bani. Właśnie obejrzałem ich koncert na DVD. Fish się świetnie prezentuje, to on był główną postacią tego zespołu. I gdy on odszedł skończył się Marillion...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W moim zazwyczaj gra silnik, jeżeli pasażerowie chcą muzyki to mogę zaserwować coś z power metalu lub gotyku :) Lubię też bardzo muzykę filmową (ale oczywiście tą monumentalną z produkcji typu Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni i podobne klimaty.), czasem trafi się coś z muzyki klasycznej dla plebsu. Czasem słucham Kazika.

Swoją drogą to gdzieś w otchłani tego forum już jest wątek o tym czego słuchamy w naszych autach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię też bardzo muzykę filmową (ale oczywiście tą monumentalną z produkcji typu Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni i podobne klimaty.), czasem trafi się coś z muzyki klasycznej dla plebsu. Czasem słucham Kazika.

Swoją drogą to gdzieś w otchłani tego forum już jest wątek o tym czego słuchamy w naszych autach :)

 

Fajna muza jest w Piratach z Karaibów.

 

Ja polecam to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja różnie skaczę po stacjach, głownie trójka, bis, czasem radio maryja (szczególnie jak nocą prowadzę żeby nie zasnąć) no a ostanio to coraz częściej dwójka, ta stacja zaczyna wygrywać i oby ta tendencja się utrzymała.

Z płyt to męczę ostatnio w aucie Pustki, Hey-a, Pogodno, happysad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...