Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

So What!, chyba przesadzasz, słysząłem fabryczne Audio w dwóch nowych imprezach 2006 i nie było aż tak tragicznie. Faktem jest że moja nowa komórka nawet nieźle gra, ale w słuchawkach się boję jednak jeździć po mieście - co innego rajdowką którą wszyscy widzą i słyszą a co innego niepozornym brudnym Clio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze to Legacy Spec B z wydechem prodrive, o ktorym ostatnio pisalem, fajnie gralo. A mialo tylko zmienione glosniki i wytlumione drzwi - wszystko zrobione w ASO :)

 

Ale wogole MY06 graja jakby troche lepiej :roll:

radio to samo ale gra duuuuuuuzo lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham:

radia=> PIN 102FM, Anty-radio 94FM

plytki:

rock.......Coldplay, Pustki, Bloc Party, sigur ros, PRINCE(rock to to nie jest;))

 

hip hop, reggae.....ELDO, O.S.T.R., Matisyahu(shake off the dust polecam), kero one, common, RJD2, Pete Philly, dj mitsu the beats, madvillain, MADLIB, noon, breakestra(funk)

 

elektronika......QUANTIC, skalpel, hint(polecam!!), gnarls barkley(rowniez polecam, pewnie znacie ich hit Crazy), jan jelinek, BONOBO, AIR, st.germain, nightmares on wax, thievery corporation, ursula 1000, LEMON JELLY

 

jazz.......MJA, maceo parker, candy dufler, możdżer, duke ellington, robotobibok,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę!

Mogę się podpisać pod listą Lemon'a

tylko ten Jelinek troche do niej nie pasuje, ale pasuje do mojej

... Monolake, Murcof, Fluxion

 

,ale tez DJ Shadow, Tosca!, czasem Moloko :roll:

...Paktofonika...Nirvana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila patrzylem co tam lezy na stojaku i zapomnialem o dj SHADOW.

mam tylko entroducing, ale jest przemistrzowska

 

do moloko dorzuce Jamie Lidell'a

co do jelinka, to bardzo lubie sluchac jego klikania, kiedy robie cos na komputerze

 

btw jezeli ktos szuka dobrej muzyki polecam strone z najlepszymi rekomendacjami

DIGGINtheSHELF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj Shadow, Tosca - no no lubię Dheli 9 zwłaszcza.

A z ostatnich płyt nowych przesłuchanych

RHCP - nie wchodzi mi, ciągnie się jak guma do żucia, nie ma tego smutku i żewności co BTW i wariactwa funkowego dawnych płyt - zawód

Placebo-bardzo fajna płyta,chłopaki trzymają poziom z Black Market Music a to jest coś

Pearl Jam - kolejna znakomita płyta choć bywały lepsze(nigdy nie mieli słabej)

Tool - jak zwykle mistrzostwo aranżu,charmonicznie ciekawie, świetny wokal i atmosferka - ale coraz dłuższe kompozycje (wszystko chyba po 10 minut), męczy mnie ta symfonicznośc, - jak utwór się kończy to ja nie wiem już jak się zaczynał i o co chodzi. Wolałem ich początki-byli bliżekj korzeni rocka, teraz mi się to trocę rozmydla.

Goton Project- dobra klimatyczna płyta w klimatach tanga, zbliżyli się do tej, którą zyskali sławę, jednak wtedy to był efekt świeżości, czegoś nowego, no i ten magiczny bandoleon. Tej nowej płyty znakomicie się słucha- 100% relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Newsweeku wyczytałem że 24 czerwca w Krakowie pod Wawelem zagra Marillion (zapewne wianki). Wreszcie poszli po rozum do głowy i ściągnęli kogoś z klasą a nie po raz fafnasty Budkę Sutenera... Teraz to jak dla mnie to może nawet lać deszcz w wianki :mrgreen:

 

 

a poza tym:

 

http://muzyka.interia.pl/info/infid/752037

 

ciekawe po ile bilety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marillion bez Fisha to tak średnio, na Gilmoura może się wybiorę jeżeli będę w mieście.

 

I jak przeżyję Hunterfest :twisted: chociaż w tym roku bilety trochę drogie zrobili - no ale FF będzie :twisted: . No i w lipcu Soulfly w Węgorzewie - też w sumie może być :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marilion to są jakieś wykopaliska, ale Kraków jest znany z zamiłowania to staroci i to często drugiego sortu (rzeczona Budka Surfera) wiec taki cukiereczek licuje z klimatem miasta. Zresztą co za różnica, kto gra dla tysięcy nietrzeźwych - zwłaszcza,że i tak nic nie słychać. No i tanio wychodzi bo oni pewnie mniej od Budki biorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w zeszlym roku na wiankach i takiej wiochy to w zyciu nie widzialem. Byl to moj pierwszy i ostatni raz... :|

 

Racja, zeszłoroczne wianki to była padaka pod każdym względem (poza sztucznymi ogniami, jak wspomniał Aflinta). Wcześniejsze były fajniejsze, ale też nie wybitne - czego można się spodziewać po takiej masówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego można się spodziewać po takiej masówce...

 

no ja sie spodziewalem czegos fajnego ;) Jedyne co mi sie podobalo to tlum wracajacy alejami - fajne wrazenie. Ale to bydlo jakie tam bylo i bezradnosc sil porzadkowych to tragedia po prostu. Az dziwne, ze nikomu sie nic specjalnego nie stalo!

 

Pozniej wieczorem juz bylo slychac modyfikacje piosenki:

 

"Wila wianki, wrzucala je do falujacej wody, wila wiankiiii wrzucala je do CRRA- CRRRA- CRACOVIA!"

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...