Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam tutaj kilka propozycji a czy sie spodobaja ?? nie wiem

 

Texas - Can't resist (Dead Guys UK remix)

Artificial funk - Never alone (Seamus Haji remix)

Chanel - My life (Haji & Emanuel)

Disco Diamonds - B2

Dub Deluxe - Sex on sax

Mock - Donna Rouge (A1 Emanuele Asti@

Poker Pets Feat Nate James - Lovin' you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham wszystkiego, co dobre. Moze byc h-h, rnb, house, techno, classic, pop, rock, byle by nie bylo zbyt radykalna wersja (np. heavy metalu bym nie sluchal, ale ten caly new metal czy jakos tak, typu Linkin Park jest ok)

 

Ale ze wzgledu na brak CD musze zadowolic sie radiem...RMF MAXXX, Eska, Radyostacja, Planeta FM (sporadycznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np. heavy metalu bym nie sluchal, ale ten caly new metal czy jakos tak, typu Linkin Park jest ok)

 

Słowo metal i Linkin' Park w jednej linijce nie powinny występowac. Jestem pewien że są kawałki któe niby należą do szeregu gatówków określanych metalem które by Ci się spodobały :-) CHoćby coś z Ironów czy wczesnej Metallicy by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ironów np The Number of the Beast albo Killers, Powerslive też ok. Z Metaliki np Kill'em'all albo Ride the lithing, Master of Puppets - to są duże pozycje. Kiedyś sie na tym wychowałem ale już nie słucham. To są znakomite oldtimery.

Dorzuciłbym jeszcze ...And Justice For All :mrgreen:

 

Polecam RATM. Prawa noga staje się wtedy wyjątkowo ciężka (łatwiej o mandat), ale do jazdy super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica -Whiskey In The Jar swietny kawalek :)

Tyle, że to cover :mrgreen:

Z tamtej płyty wolę inne covery, np. Last Caress, Overkill Motorheada albo znane pewnie koledze powyżej So What! :wink:

Zresztą ciężko wymieniać fajne nagrania Metalliki bez pominięcia wielu, wielu innych, więc powiem tylko, że podczas jazdy samochodem lubię słuchać Metalliki w ogóle, jak również każdej (no prawie...) innej ostrzejszej muzyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rewelacyjnie sprawdza sie ipod z dostawka radiowa. Przestalam sie wkurzac noszeniem plyt z i do domu, upychaniem ich gdzies.

Slucham zwykle Dream Theatre, dobrze na stresy dzialaja, a przy kilku balladkach i o cos romantycznego nie jest trudno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham zwykle Dream Theatre, dobrze na stresy dzialaja, a przy kilku balladkach i o cos romantycznego nie jest trudno

 

 

Mówiłem CI że Cię lubię? :D:D 8)

 

Jakos sobie nie przypominam 8)

 

Bylam na ich koncercie w Poznaniu, ehhhh, fajnie bylo, na zywo sa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly: takie to juz not my style ;)

 

Thorgal, i co? ten album RHCP wart jest swojej ceny?

 

 

Jak dla mnie - jest warty tej ceny.

Jest tam 28 utworów, może album nie jest tak "świeży" jak Californication, ale bardzo dobrze kontynuuje właśnie Californication i By The Way.

Jak narzie to dopiero "odkrywam" poszczególne piosenki... świetne jest np. Hard To Concentrate.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly: takie to juz not my style ;)

 

Thorgal, i co? ten album RHCP wart jest swojej ceny?

 

 

Jak dla mnie - jest warty tej ceny.

Jest tam 28 utworów, może album nie jest tak "świeży" jak Californication, ale bardzo dobrze kontynuuje właśnie Californication i By The Way.

Jak narzie to dopiero "odkrywam" poszczególne piosenki... świetne jest np. Hard To Concentrate.

 

Pozdrawiam,

 

Też sie zastanawiam czy kupić. Cena wysoka. Z ich płyt wolę zdecydowanie starsze Blody Sugar Sex Magic i fantastyczną Mather's Milk. Ostatnio to byli nieco rzewni choć By the Why da się słuchać. W związku z tą ceną kupiłem nowy Tool i nowy Pearl Jam. RHCP na razie poczekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...