Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli mam sposobność to o 12:00 (pn-pt) Program Trzeci Polskiego Radia audycja Kuby Strzyczkowskiego ZA A NAWET PRZECIW

 

Gorąco polecam

 

mnie on naprzykład denerwuje ale jako całościowe radio trójka to rodzynek...

 

pasmo 19-22 to muzyczna rewelka

lista w piątek - jedyna "normalna"

jestem fanem Kaczkowskiego - respect dla tego pana (słucham tylko w niedzielę wiczorem)

czarny piątek z Hirkiem Wroną od 22 (tuż po liście Niedźwiedzia)

smooth jazz caffe w sobotę ok 18 piękna i spokojna muzyja

acha zapomniałbym w niedzilę od 13 czy 14 audycja Marcina kydryńskiego - jak ktoś kocha Stinga to zrozumie...

 

Trójki słucham od zawsze - trochę mi nie pasowały zmiany jakie odbyły sie tam jakieś 4lata temu kiedy to skomercjalizowali się trochę (ale podobno trzeba wkońcu z czegoś żyć :wink: )

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="żółw"]kropek napisał/a:

Jak czytam pewne wypowiedzi o HipHopie to się śmieję z tego, bo wiele osób nie kuma o co biega w tej kulturze (tak drodzy forumowicze to jest kultura),

 

 

hm....jogurty też mają kultury .....które również mają mały związek z muzyką

ta zniewaga krwi się domaga:

ups...a jednak...Nowa Huta... :mrgreen:

Festiwale Polskiej Muzyki w Sopocie czy Opolu to jeden wielki festyn marnosci branży muzycznej w Polsce, innymi słowy wieś tańczy i śpiewa.

cały dowcip polega na tym,że opolanie raczej nie mają wpływu na repertuar festiwalu...to "warsiawska tvp" ....a wieś tańczy....hm,na tylu promilach przy wszystkim się tańczy :lol:

a były król popu ma dziś zapoznać się z wyrokiem

sądu: ciekawe ile dostanie

- NIEWINNY :shock: :wink: :shock: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio mówiłem ze trzeba delikatniej ja lubie Benego nie powiem fajne wokale ma ale Tiesto mi bardziej pasuje Just Be albo Adagio for Strings. Z kawałków które nigdy mi sie nie nudza podam Steve Murano - Somebody to love oraz Riva - Run away

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki słucham od zawsze - trochę mi nie pasowały zmiany jakie odbyły sie tam jakieś 4lata temu kiedy to skomercjalizowali się trochę (ale podobno trzeba wkońcu z czegoś żyć :wink: )

 

Na mój gust jak każda stracja publiczna powinni się utrzymywać z abonamentu, a nie przeganiać bzdetkę czy RMF ilości reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie-czy ktoś z Was płaci abonament za radio w samochodzie? Albo jakikolwiek abonament za RTV? To ponoć jest jak to mówią nie trendy. Dorzuce jeszcze jedną kapelkę: Live of Agony- ktoś zna?

 

jasne że znam - swego czasu nawet bardzo ich lubiłem (w liceum) :wink: , potem nawet Keith Capputto nawet płyte solową wydał - ale generalnie dużo spokojniejszą od dokonań LOA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u mnie jest to samo.... :roll: Zaradziles cos?

Doszły do mnie słuchy o kampanii serwisowej na STi MY05. Tam z kolei jest problem z przednią szybą, a właściwie z jej uszczelnieniem, co skutkuje świstami i huczeniami przy wyższych prędkościach. Przyczyną jest nowy klej jaki zastosowano przy montażu szyb. Najprawdopodobniej w naszych przypadkach klej też jest w to "zamieszany". Mnie już nawet zapraszano na wycięcie i wklejenie szyby jeszcze raz ...oczywiście przy pomocy już innego lepidła :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie jeździć na cicho! Wkurza mnie jak coś szumi w tedy daje głośniej :mrgreen:

Ja tak od roku sucham tylko polskiej muzyki! I może kogo to zdziwi, ale po za tzw. hip-hopem i rapem jest jeszcze wiele innych fajnych rzeczy ;) Oczywiście wszystko to muzyka! JA słucham teraz Dżemu. Czekam na zamówiąną płyte Hurtu (może ktoś słyszał). Czasem "zapodaje" techno jak kobitka jest smutna ;) Lubi czuć bas w brzuszku... Tylko ile można :) po jakim kwadransie głowa boli :) Ale kobieta jest szczęśliwa :) (Byle do wieczoru) Zresztą techno nie jest złe, zwłaszcza te re-make starych utworów. Naprawde dają czadu 8) Ja ogólenie słucham gitarowych utworów. :lol: A i chciałbym zaznaczyć, że dojechałem tylko do 3 strony postów ;) Za co przepraszam jak kogoś zdanie powturzyłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stary temat, wiem, ale jak przed chwilą włączyłem telewizora, to szczęka mi opadła! :shock:

Na jednej scenie Gilmour i Waters wspólnie (!!!) wycinali „Comfortably Numb”:shock:

Wymiękłem......

Jak pragnę zdrowia, wymiękłem....

I do tego Mason popukiwał na bębnach!

Nie zauważyłem tylko Wright’a, nie wiem czy tam był?

Tak czy siak, wielka, stara, muzyka żyje i jest największa!!!

 

 

PS Pozdrawiam wszystkich fanów najlepszego zespołu wszechczasów! ( w mojej skromnej opini....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEICIDE - Serpents Of The Light :twisted::twisted::twisted:

DANZIG - 1 i 2

TYPE O NEGATIVE - Bloody Kisses

OBITUARY - Cause of death, The End Complete

RAMMSTEIN - Sehnsuht

NAPALM DEATH - Harmony Corruption

BRUJERIA - Matando Gueros

MORBID ANGEL - Blessed Are The Sick

BILLY IDOL - Greatest Hits

THE CULT - Pure Cult

PARADISE LOST - One Second

MEGADETH - Rust In Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...