Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przez ostatnich kilka dni mam dość rzadką okazję pobawić się radiem satelitarnym (www.sirius.com). Muszę przyznać, że byłem dość sceptyczny, dopóki nie zacząłem tego słuchać. W zasadzie tą zabawką Amerykanie zabili samochodowe odtwarzacze CD. Przejechałem przez kilka dni dobrych parę tysięcy km, mając cały czas włączony kanał "Area 63" - tak doskonale dobranych kawałków trance i progressive house (nieprzerywanych żadnym gadaniem) jeszcze w zyciu nie słyszałem. Ciekawe, czy wystrzelą kiedyś takiego satelitę nad Europę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnich kilka dni mam dość rzadką okazję pobawić się radiem satelitarnym (www.sirius.com). Muszę przyznać, że byłem dość sceptyczny, dopóki nie zacząłem tego słuchać. W zasadzie tą zabawką Amerykanie zabili samochodowe odtwarzacze CD. Przejechałem przez kilka dni dobrych parę tysięcy km, mając cały czas włączony kanał "Area 63" - tak doskonale dobranych kawałków trance i progressive house (nieprzerywanych żadnym gadaniem) jeszcze w zyciu nie słyszałem. Ciekawe, czy wystrzelą kiedyś takiego satelitę nad Europę...?

brzmi obiecująco :D ja tym bym zabił nasze stacje radiowe młócące wkoło krakowiaczki na około czyli sieczkę dla ludu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dla tych ktorym sie podobalo, udalo mi sie poprawic jakosc mp3, brzmia jak na dvd, oraz zripowalem kilka podobnych z tego samego koncertu.

http://www.darmoland.com.pl/cometodaddy ... 1_chp3.mp3

http://www.darmoland.com.pl/cometodaddy ... 1_chp4.mp3

http://www.darmoland.com.pl/cometodaddy ... 1_chp5.mp3

http://www.darmoland.com.pl/cometodaddy ... _chp16.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

z cięższych klimaciorów to ostatnio Killswitch Engage, oprócz tego taki nu-metalowy postkornowy pomiot jak (HED) Planet Earth - mi bardzo odpowiada płyta Blackout do auta. Z poprzednich wypowiedzi to S.O.A.D. jak najbardziej :) Jak ktoś chce coś "iinego" od Serja Tankiana to niech posłucha Serart -ale to już kwestia gustu, na pewno trochę zaskakujące.

 

Co do hip-hopu to lubię taki lepsiejszy amerykański - Talib Kweli (Blackstar razem z Mos-Defem rulez, Talib & dj Hi-Tek - Reflection Eternal jest też maxymalne); oprócz tego sam Mos-Def, Common. Koleś (Talib Kweli) ma teksty naprawdę na poziomie. Jeszcze The Roots - kolesie potrafią fajną jazdę zapodać. Aa, czasem (szczególnie w towarzystwie płci przeciwnej) Erykah Badu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łikent zassałem nową plitke TOOLa - wymiata, przesłuchałem już kilka razy i nie mam dosyć a kawałek Viacarious za kółko rula. Z innych rzeczy na kółko polecam mocno millencolin - w zasadzie wszystkie płytki. Z ostatnich Lost Prophets, Queens of the Stone Age (jezu ale sie przy tym jeździ), Disturbed daje radę, Trapt. Jak jeszczę odświeżę zawartość półek i kompa to coś zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio przyzwyczajam sie do nowego nabytku Pioneer DEH-2820MP i puszczam sobie różne hity narazie muzyka moze nie przez wszystkich lubiana akurat na forum ale obiecuje ze jak tylko nagram płytki bedzie tam wszystko.

 

Póki co house, trance, techno(rzadko)

 

Plany na przyszłość wymiana seryjnych fordowskich głośników na Infinity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuję Wasze posty i wpadl mi do głowy pomysł...

... na peno ogladaliście popisy Arabusów tymi śmiesznymi białymi samochodami...:)

Na necie chodzi jako BOBO...

Czy może ktos wie, co to jest za muzyka w tle.... autor i tytuł? Będę dźwięczny...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuję Wasze posty i wpadl mi do głowy pomysł...

... na peno ogladaliście popisy Arabusów tymi śmiesznymi białymi samochodami...:)

Na necie chodzi jako BOBO...

Czy może ktos wie, co to jest za muzyka w tle.... autor i tytuł? Będę dźwięczny...:)

 

Zapewne chodzi o piosenkę "Bushman - No one else" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio Afrokolektyw he he - nowa płyta. Ale widzę zapodaliście tu w ostatnich postach pare niezłych rzeczy-chylę kapelusza (nie chodzi mi o Tunezję czy jakieś arabskie klimaty). Tool - tak- to je ono. No i oczywiście Miś i Margolcia jak jade z dziećmi choć one wolą starą Formację NS (Sfobodny Georg i Kosmiczny Zabijaka to ich Hity)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej muzycznej beczki :D Kiedyś słyszałem niezle przerobione kawałki Micheala Jacksona , tylko właśnie nie pamiętam jaka to była plyta .Kolega mi mowił ze to był jego oryginalny krążek czy nawet 2 cd w jednym :mrgreen: Moez ktoś z was coś kojarzy ?

 

 

Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...