Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

puszcze ci :)

 

jak ktos chodzi do klubow, i slucha czasem takiej muzyki w radiu - wszystko to zna... tylko faktycznie tytuly niewiele mowią... ale jak juz uslyszy to ... aaaa.. to slyszalem tydzien temu w "***" :) to same standardy muzyki klubowej/klubawej..

 

edit: to bylo do azraela....

 

naprawde troche z tego to calkiem sympatyczne zjadliwe nie tylko dla fana gatunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ja z kawalkow Prosiaq'a to znam tylko ashanti i beyonce :? , reszty w ogole nie kojarze.Za to od siebie moge polecic "MJG & Eightball - You don't want drama" czy jakos tak i Lil flip - Like a pimp (kawalek,ktory leci na samym poczatku 2f2f).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiaq - jedno Ci muszę przyznać, mało osób słucha takiej muzyki że 99% tytulów nic mi nie mówi ;-)

Podpisuje sie pod tym oboma implantami :shock:

 

A tak wogole:

-King Crimson :twisted:

A w chwilach totalnego popowego zglupienia:

Nine Inch Nails, Ian Brown, Crystal Method, ze dwie piosenki Madonny i jakies takie inne lupu-cupu z odrobina melodii.

 

btw: Jezeli "wokal" w metalu nazywa sie "growling" (warczenie) to czemu "wokal" w hip-hopie nie nazywa sie "Barking" (szczekanie) :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha pękne ze śmiechu Razz, niezły pop, jak to powiem znajomemu, który ich bardzo lubi to sie razem (ale z osobna Wink) potarzamy po dywanie ROTFL

bo nie slyszales remixu nine inch nails vs spice girls- closer to wanna be, a tak wogole w trakcie wlaczcie sobie Pretty hate machine :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha pękne ze śmiechu Razz, niezły pop, jak to powiem znajomemu, który ich bardzo lubi to sie razem (ale z osobna Wink) potarzamy po dywanie ROTFL

bo nie slyszales remixu nine inch nails vs spice girls- closer to wanna be, a tak wogole w trakcie wlaczcie sobie Pretty hate machine :wink:

 

No tak, ale remix to nie oryginalna twórczość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: Jezeli "wokal" w metalu nazywa sie "growling" (warczenie) to czemu "wokal" w hip-hopie nie nazywa sie "Barking" (szczekanie) :?: :twisted:

 

Bo pies jak jest zły to warczy, a jak wyraża niepokój to szczeka ;)

 

P.S. Odkryłem właśnie fantastyczną kapelę do auta : My Dying Bride LOOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę:

 

Jeżeli radio to:

 

(Gdzieś w Polsce): Radio Bis lub Trójka

(Wawa lub Krakov): Radio Jazz (ew. Antyradio 94 - Wawa)

 

Jeżeli CD to:

 

Pink Floyd

Black Sabbath

Kult

Led Zeppelin

Creed

Nirvana

Tom Waits

Papa Roach

Audioslave no i oczywiście Rage Ageist the Machine

ITD...

 

Ogólnie żecz biorąc trochę mało miejsca jest w Foresterze na moje płytki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie mało miejsca w Forysiu, w Legasiu niewiele więcej i fatalnie małe schowki. Ja też lubię wozić dużo płyt ze sobą bo radio zmierza ku upadkowi tym co serwuje. W Krakowie poza Radio Jazz nic więcej nie zapodaję wa w trasę tylko płyty. To coś zapodam

1.Jak ostrzej to:Alice in Chains,Pearl Jam,System of a Down,Soundgarden,Rolins Band,Red Hot,Faith no More, Range Against itd

2.Jak polski hip-hop to Kaliber,Paktofonika,Ego,Fish i Emade,OSTR i Afrokolektyw

3.Czarny Hip-Hop:2Pac,Outcast,Guru ale i francuski Mc Solar

4.Jak spokojniej ciut: Portishead, Radiohead,White Stripes,

5.Jak jazz to Miles, John, Stan Getz i Chat Backer zwłaszcza gdy śpiewa to do jazdy miód

No i ostatnio muzyka z filmu Tulipany - tam też było ciut o samochodach ( Fordach Capri)

To temat rzeka, trugno to nawet zmieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pies jak jest zły to warczy, a jak wyraża niepokój to szczeka

A czy hh nie jest wyrazem niepokoju mlodego pokolenia wychowanego w mrowkowcach:

Siedze przed blokiem bo jestem tlumokiem

Siedze z kolesiami, rowniez tlumokami

klepiemy starych dziadkow zeby miec na piwo

a pier***ona policja czepia sie- o dziwo

skonczylem zawodowke z dwiema poprawkami

z takim wyksztalceniem chcial bym szastac banknotami

ale nie ma lekko bo zyje w blokowisku

w zaduchu, smrodzie i nedzy siedlisku

 

i refren:

Zycie jest do dupyyyyyyyyy

bo nie mam kasy na dziwki i sportowe buty

Zycie jest do dupyyyyyyyyy

bo nie mam kasy na dziwki i sportowe buty

 

To nie moja wina ze tu sie wychowalem

ze o pierwszej w nocy samochody obrabialem

To wszystko wina pierd***nych ludzi

ze nie daja sobie wklepac kiedy mi sie nudzi

A przeciez moglo byc tak doskonale

moglem kieszenie miec wypchane szmalem

wyrywac laski i bakac sie furami

swiecic na osiedlu nowymi dresami

 

i cos kurde dalej...

no i co ?? czy to nie jest prawdziwy przejwa niepokoju hmmmmmm

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTD- być może wyrazem takiego niepokoju jest on również ale to dość tendencyjne spojrzenie na pewną część (nie powiem,że wąską) tego nurtu. To tak jakbyś powiedział,że wszyscy co grają ostrzej niż Czerwone Gitary to wielbią Szatana. A już nie powiem o skrajnościach popularnych jak Suczki- jakiego to jest wyrazem niepokoju (zresztą to nie Hip Hop - przynajmniej dla mnie,więc nie ma o czym mówić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTD: niepokój zrodzony z zagubienia w reality ;)

[edit] nie wiem czy czytasz moje posty ale ja wręcz pasjami nie znosze hipopolo.Moje intencje: zły= evil absolutnie, niepokój dresiarza=strach przed rzeczywistościa, w której idiota nie umie sie odnaleźć.

 

Text hiphopowy Ci sie udał ..niezly pastisz...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego rocowcy tak agresywnie reaguja na polski hip-hop i muzyke klubową ?? a pozniej ze pobili kolesia panowie w kapturach czy dresiarze. Ale mniejsza z tym ja tez nie jestem za przemocą i jak widze jakies tytuły typu Sabat jakiś czy Red Devil vol 8 (lucyfer remix) to też nic nie mowie i nie obrażam tego. Ktoś pisał ze 99% tytułów muzyki klubowej nie zna my tez nie znamy tych ze tak powiem waszych kawałków.

 

A tak wogóle skoro są tutaj klubowicze i mają jakies dobre sety z okolicznych klubów czy jakies niezłe kawałki to ja prosze o kontakt :D a napewno sie dogadamy. Może dla was moi drodzy pare tytułów wartych uwagi.

 

Heiko & Maiko - Glucklich

Dj KC - Revolution (Dj Alex Vocal Cut)

Stump - Mistakes (Dj Antoine vs. Mad Mark Club mix)

Suzanne Palmer - Home (Offer nissim mix part 2)

Cris Crime & Mike Candys - Weather (Do You Love Me?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego rocowcy tak agresywnie reaguja na polski hip-hop i muzyke klubową ??

Z prostego powodu, JA moge, jak pokazalem wyzej, napisac text hip hopowy a w beat 2000 zrobic kawalek klubowej muzyki, w druga strone to nie dziala, stad to patrzenie "z gory". Osobiscie muzyke dziele pod wzgledem przewidywalnosci, im bardziej nieprzywidywalna i pozornie chaotyczna tym lepiej, stad ta slabosc do KC. Druga sprawa to taka: ile osob wokol atakuje cie z okien King Crimson :?: Bo ja gdzie sie nie obejze z jakiegos okna wali techno, mam sasiada ktory w wakacje co rano atakuje mnie najnowszymi hiciorami z manieczek. Lazi w dresach i ogolnie jest "ziomus".

 

ps. Lucyfer mix jest dobry, naprawde sie usmialem. :lol:

[Edit] Nie zrozum mnie zle, nie zaliczam sie do "rockowcow", dawno wyroslem z identyfikowania sie z jakas muzyka, i staram sie na to patrzec obiektywnie, wiec nie mam problemow z powiedzeniem ze cos czego slucham jest badziewiem, rzecz w tym ze techno, zwlaszcza to klubowe to poprostu wciaz powtarzajacy sie sampl nalozony na rytm, a hh poprostu nie ma melodii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego rocowcy tak agresywnie reaguja na polski hip-hop i muzyke klubową ??

Z prostego powodu, JA moge, jak pokazalem wyzej, napisac text hip hopowy a w beat 2000 zrobic kawalek klubowej muzyki, w druga strone to nie dziala,

 

Uwazasz, że nie da się łatwo napisać podobnej parodii typowego tekstu rockowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyznam, ze nie kręci mnie ani muzyka klubowa, ani hip-hop, pop czy inne takie. To też ich nie słucham :) Tak naprawdę zaczyna mnie drażnić jak zostaję mimo woli zmuszony do słuchania takich kawałków. W zasadzie stacji radiowych w Krakowie co grają sensowną (dla mnie) muzykę już nie ma. Może czasami coś fajnego można usłyszeć w X FM (dawne radio RAK), czasem też coś fajnego trafi się w RMF Classic. Dlatego cenię sobie w swoim autku odtwarzacz MP3 i kilka płytek zawierających Metallicę, Pink Floyd, Kazika, Marillion (tylko z Fishem), Night Wish, Cradle of Filth, Rhapsody, ManoWar, Therion i podobne klimaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...