Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@iammyping, super kawałek. Przypomina mi to Myslovitz. Tak, właśnie Myslovitz, grali (ponad 10 min, czasem ponad 15) coś bardzo w tym klimacie, ale tylko na koncertach. Jeśli zdarzało mi się chodzić (miałem wejściówki od Rojka :rolleyes:) na ich koncerty, to głównie dla takich kawałków.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodowa muzyka

 

 

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z innej bajki, czyli frankojęzycznej strony Europy. 
 

Jeden z bardziej znanych belgijskich artystów czyli Stromae, to już 5 lat mija, jak kręcono ten teledysk na stacji Louise w Brukseli (jakieś 10 minut spacerem od mojego biura).

To co się dzieje na filmie nie było reżyserowane, faktycznie Stromae wyszedł i udawał mocno wczorajszego i było to filmowane z ukrycia. Został nawet nagrany przez przypadkowego przechodnia, który go rozpoznał i wrzucił film do sieci, który rozszedł się jako viral 'pijany Stromae', co pomogło niewątpliwie w promocji piosenki - jednak to nie była to planowana akcja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.07.2019 o 20:00, suberet napisał:

@iammyping, super kawałek. Przypomina mi to Myslovitz. Tak, właśnie Myslovitz, grali (ponad 10 min, czasem ponad 15) coś bardzo w tym klimacie, ale tylko na koncertach. Jeśli zdarzało mi się chodzić (miałem wejściówki od Rojka :rolleyes:) na ich koncerty, to głównie dla takich kawałków.

Nie znam az tak dobrze tworczosci pana Rojka zeby powiedziec jednoznacznie tak lub nie;) Wydaje mi sie ze Tool to ciut ciezsze brzmienie...Ale zapoznam sie z Myslovitz dokladniej;)

Edytowane przez iammyping
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iammyping napisał:

Nie znam az tak dobrze tworczosci pana Rojka zeby powiedziec jednoznacznie tak lub nie;) Wydaje mi sie ze Tool to ciut ciezsze brzmienie...Ale zapoznam sie z Myslovitz dokladniej;)

Tego, o czym piszę nie znajdziesz na płytach Myslovitz. Naprawdę odlotowe i ciężkie kawałki grali tylko na koncertach, bo na to mieli zgodę m.inn. Radiohead. Szkoda, bo wg. mnie robili to lepiej od oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...