Skocz do zawartości

hak do kombi GL 96


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

przydałby się. Przeglądam allegro od kilku dni - brak, w sklepie autoparts na zamówienie prawie 900 zł (za bardzo podniesie wartość samochodu :roll: ). Jest wybór haków do Foresterów, wyczytałem gdzieś, że obydwa modele są na tej samej płycie. Czy to oznacza, że hak od Forysia I generacji będzie pasował?

Na ebay US haki pasują do każdej Imprezy 93-07, a na ebay UK nawet 93-10. Amerykańskie niestety odpadają z uwagi na rozmiar kulki.

Ew. może komuś zawadza w garażu i chciałby się pozbyć lub pożyczyć do przymiarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi i sedan mają rzeczywiście tą samą płytę i nawet gabarytowo taki sam tylny zderzak, możesz spokojnie szukać od sedana, ktoś na Forum mi kiedys chciał taki hak sprezentować, ale ja ciągam przyczepę innym autem....ogłos w dziale kupię/sprzedam, na 100% leży dalej u kogoś w garażu albo w piwnicy....jak sobie przypomnę, kto to mógł być, dam Ci znaka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do tego haka potrzebujesz jeszcze moduł sterujący oświetleniem przyczepy (jeżeli mówimy o roczniku z opisu 2005) Chcesz kulę zwykłą na śruby czy automat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do tego haka potrzebujesz jeszcze moduł sterujący oświetleniem przyczepy (jeżeli mówimy o roczniku z opisu 2005) Chcesz kulę zwykłą na śruby czy automat ?
haka szukam do Imprezy GL 96 kombi, oczywiście gniazdo elektr. także. Zwyczajny, na śruby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jesteśmy z człekiem po słowie :wink:

 

[ Dodano: Sro Mar 31, 2010 7:03 pm ]

kurczę, kto to mogł być

No właśnie, kto to się zastanawiał, po demontażu haka "że to ustrojstwo waży chyba ze 30 kilo"... Czy jakoś tak :mrgreen:

"mój" ktoś ma hak jeszcze zamontowany na aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...