Skocz do zawartości

Subaru Outback 3,6 MY 2010 - audio - prosba o radę


Jasionowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dosyć dziwne pewno pytanie. Kupiłem właśnie (na Litwie, bo tam kupiłem bez podatków, a w Polsce nie mogłem kupic bez podatków) Subaru Outback 3.6 MY 2010. Zarejestrowalem je w Belgradzie, bo tu pracuję. I zdziwiłem się, bo wg instrukcji powinno byc 10 głosników McIntosha. A ja naliczyłem 7. Gdzie są umieszczone głosniki w tym modelu? Moze czegos nie widze, a powinienem zobaczyć.

Naliczone przeze mnie głosniki są polozone : dwa pod szybą na desce rozdzielczej, dwa na dole w obu drzwiach przednich, dwa na dwóch tylnich drzwiach. Jeden w bagazniku. Razem siedem.

Audio i tak fajnie brzmi, ale liczba głośników mi się nie zgadza.

Autko poza tym super i dobrze sie jeżdzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto kupione w Wilnie, zarejestrowane w Belgradzie, właściciel z Warszawy. globalna wioska. :)

 

A wracając do tematu to w komplecie powinien być subwoofer lub dwa liczone jako głośniki. Może pod siedzeniami ?

Jak w praktyce sprawuje się ten nowy silnik H6 ? Jak faktyczne spalanie ?

Jest podobno jest bardzo ekonomiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdziwiłem się, bo wg instrukcji powinno byc 10 głosników McIntosha.

Z tym wyposażeniem w Polsce jest tylko 2.5 GT

AK

 

Niestety tylko w Polsce. W Niemczech jest też OBK.

W Czechach też można zamówić takie audio.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi i kilka dodatkowych info.

1. Znalazlem dodatkowe 2 glosniki. Teraz jest 9. Dwa z przodu na podszybiu. Dwa w drzwiach kierowcy i pasazera. Dwa w w drzwiach tylnych. 1 duzy w bagazniku. Dwa znalezione dodatkowe male glosniki sa umieszczone na suficie z tytlu samochodu tuż przed klapą bagaznika. Uff. Zostal juz tylko jeden do odszukania :-). Powinno byc 10. Audio jest super.

2. Wrazenia z jazdy bardzo dobre. Auto nie ma duzych szumów przy predkości ca 160 km. Powyzej 180 km/h na razie nie sprawdzalem. Nie chce zarznać auta na poczatku.

Spalanie. Ma trzy systemy. Od jazdy ,,sportowej super,, po normalną. Przy normalnej (I) spalanie w trasie ca 10,5 lit. W miescie ca 12 lit. Przy ,,sportowej super,, poza miastem ca 12 lit, a w miescie ca 14 lit. Ale podkreslam, ze nie zarzynalem auta. Lacznie komputer mi pokazuje srednie spalanie 12,6 lit/100 km. Jest dobrze i lepiej niz w poprzednich wersjach OBK.

3. Drobne wady auta. Po pierwsze zbyt krótkie siedziska foteli przednich o kilka dosłownie centymetrów. Niby nie jest żle, ale te kilka centymetrów zrobiloby różnice.

Po drugie, to auto chyba nie ma samoprzyciemniającego się lusterka wstecznego. Przynajmniej ja nie widze różnicy. Wiecej wad na razie nie widze i oby tak zostalo.

4. Zycze wszystkim sporej i niespodziewanej kasy i polecam zakup OBK 3.6. To naprawde dobre auto. Dobrze sie trzyma drogi. Jezdzilem np BMW X5 i Subaru jezdzi sie lepiej :-)

Pozdrawiam wszystkich

I zycze Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie zza Wielkiej Wody w USA są rozmiarów XXXL często, to siedzenia powinne być dłuższe.

No chyba, ze o Japonie chodzi. To nawet sa za długie na wyrośnietego Japonczyka 175 cm wzrostu :-)

 

chodzi o ta druga wersję. krótkie siedzenie to cecha również poprzednich modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...