Jump to content

Znawca Subków do pomocy przy zakupie auta (Wwa)

chateque
 Share

Recommended Posts

Panowie/Panie, czy jest na forum osoba któa dałaby się wynająć za przysłowiową fla$zkę tudzież inny r€kwizyt do pomocy przy obejrzeniu subaru imprezy?

Szukam osoby, która pomoże (przed ewentualną wizytą w salonie) i która jest oblatana w kwestiach typu lampa nie z tego modelu, naklejka nie taka, to co się psuje to się nie wymieniło jeszcze, na antence rdza :wink: itd itp?

:wink: :smile: :wink:

Swoją drogą, gdzie polecacie sprawdzić auto (4T, jakieś aso lub inna melina)?

chateque, przesunałem na forum główne.

A co do testowania - to niezmiennie sugerujemy wizytę w ASO. Ot choćby obecny na forum Andrzej Koper udzieli Ci na pewno dobrej rady i oceni fachowym wzrokiem :)

Ot choćby obecny na forum Andrzej Koper udzieli Ci na pewno dobrej rady i oceni fachowym wzrokiem

Tak jest . Zadzwonić 22-8460049 umowic się na przeglad przed kupnem (150zl :?: ) Powiedza co zle , co dobre ...i czy warto :wink:

Jak sprzedajacy nie bedzie chciał przyjechac to...nie kupować :idea:

AK

Jak sprzedajacy nie bedzie chciał przyjechac to...nie kupować

Andrzej, tylko po najmniejszej linii oporu..... :razz:

związać gościa, wrzucić do bagażnika, przywieźć do ASO Koper na oględziny fury, jak będzie oki zawieźć go do domu, wsadzić mu za pazuchę kopertę z kasą i zagwizdać po jego babę.... :smile: a jak kicha...zostawić w bagażniku, niech Pan ma go w swojej opiece.... :smile:

Andrzej, tylko po najmniejszej linii oporu.....

To po niedawnych ogledzinach H6.....zawsze mnie dziwi , ze sa osoby które uważaja , ze jak cos jest przykryte listwą/nadkolem czy zderzakiem to mozna nie naprawiac np. rozwarstwionej blachy i nie malować :mrgreen:

Dolozyl by 2 tys i sprzedal o 5 wiecej...ale nie....kombinują :roll:

AK

ps.był kiedys taki Legac co musielismy mu podluznicę migomatem polapac bo by do komisu w Katowicach nie dojechał.... :mrgreen:

tylko po najmniejszej linii oporu

Jeśli już, to "po linii najmniejszego oporu". To opór może być duży/mały, a przez to najmniejszy. Linia może być co najwyżej krótka, lub długa.

:razz:

... Linia może być co najwyżej krótka, lub długa.

Może też być gruba lub cienka, ciągła lub przerywana, podwójna lub nie, itd. :razz:

Może też być gruba lub cienka, ciągła lub przerywana, podwójna lub nie, itd. :razz:

...czerwona, zielona, sraczkowata itp. itd. :razz:

Chodziło mi o kontekst - to, że linia nie może być "duża" - nie o to, jaka generalnie może być linia i jakie różne przymiotniki można do niej .

Natomiast jeśli próbujesz mnie przekonać, że określenie "najmniejsza linia oporu" jest poprawne, to z góry możesz sobie darować te próby.

Odsyłam tutaj: http://obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=23

...

Natomiast jeśli próbujesz mnie przekonać, że określenie "najmniejsza linia oporu" jest poprawne, to z góry możesz sobie darować te próby....

Ostatnimi czasy poprawności się zmieniają, więc zasadniczo masz rację, aczkolwiek nie wiadomo jak długo jeszcze. :wink:

już, to "po linii najmniejszego oporu". To opór może być duży/mały, a przez to najmniejszy. Linia może być co najwyżej krótka, lub długa.

Jak tylko zobaczyłem wpis Elka, to wiedziałem, że gdzieś niżej znajdę wpis Przemqa :twisted::mrgreen:

ale co do uwagi to się jak najbardziej zgadzam :idea:

tylko po najmniejszej linii oporu

Jeśli już, to "po linii najmniejszego oporu". To opór może być duży/mały, a przez to najmniejszy. Linia może być co najwyżej krótka, lub długa.

czepialski anal ityk gramatyczny... :razz: nie można się przejęzyczyć po pijanemu, w środku nocy, bo już czyha jeden z drugim... :mrgreen: a jak mawiają ludzie z przesadnie wysokim wykształceniem: no pszeciesz fszyscy wiedzo o co kaman-ło.... :twisted:

a robić nie ma komu...... :mrgreen: :grin:

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 1:50 pm ]

tenis w porcie :twisted:

A jeżeli w salonie Kopra nie mają szybkich terminów to lepiej DaWoj czy Dukiewicz :?: :!:

Napiszę tak... Przed kupnem swojego Leśnika byłem u Dukiewicza. Tylko dlatego, że jedyny termin jaki pasował mi i sprzedającemu to była sobota, więc ASO Koper odpadło.

Jakbym jeszcze raz miałbym decydować to raczej bym poczekał na termin w tygodniu :twisted:

A gdzie jechać na sprawdzenie jak kupuje się auto w komisie przy ASO Subaru ? W sumie powiedzą, że auto OK ale jak to mawiał Iosif Wissarionowicz: "zaufanie jest dobre, ale kontrola jeszcze lepsza..."

hmmm znawcą to może nie jestem ale miałem dwie imprezy i znam się troszkę na blacharce i lakiernictwie więc jak coś mogę looknąć,tylko chwilowo mam problem z poruszaniem bo czekam na nadchodzące sti i jestem uzależniony od volva mamy :mrgreen: jak coś napisz priva może uda się jakoś ustawić