Skocz do zawartości

Znawca Subków do pomocy przy zakupie auta (Wwa)


chateque

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie/Panie, czy jest na forum osoba któa dałaby się wynająć za przysłowiową fla$zkę tudzież inny r€kwizyt do pomocy przy obejrzeniu subaru imprezy?

 

Szukam osoby, która pomoże (przed ewentualną wizytą w salonie) i która jest oblatana w kwestiach typu lampa nie z tego modelu, naklejka nie taka, to co się psuje to się nie wymieniło jeszcze, na antence rdza :wink: itd itp?

 

:wink: :smile: :wink:

 

Swoją drogą, gdzie polecacie sprawdzić auto (4T, jakieś aso lub inna melina)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chateque, przesunałem na forum główne.

 

A co do testowania - to niezmiennie sugerujemy wizytę w ASO. Ot choćby obecny na forum Andrzej Koper udzieli Ci na pewno dobrej rady i oceni fachowym wzrokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot choćby obecny na forum Andrzej Koper udzieli Ci na pewno dobrej rady i oceni fachowym wzrokiem

_________________

 

Tak jest . Zadzwonić 22-8460049 umowic się na przeglad przed kupnem (150zl :?: ) Powiedza co zle , co dobre ...i czy warto :wink:

Jak sprzedajacy nie bedzie chciał przyjechac to...nie kupować :idea:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedajacy nie bedzie chciał przyjechac to...nie kupować

 

Andrzej, tylko po najmniejszej linii oporu..... :razz:

 

związać gościa, wrzucić do bagażnika, przywieźć do ASO Koper na oględziny fury, jak będzie oki zawieźć go do domu, wsadzić mu za pazuchę kopertę z kasą i zagwizdać po jego babę.... :smile: a jak kicha...zostawić w bagażniku, niech Pan ma go w swojej opiece.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, tylko po najmniejszej linii oporu.....

To po niedawnych ogledzinach H6.....zawsze mnie dziwi , ze sa osoby które uważaja , ze jak cos jest przykryte listwą/nadkolem czy zderzakiem to mozna nie naprawiac np. rozwarstwionej blachy i nie malować :mrgreen:

Dolozyl by 2 tys i sprzedal o 5 wiecej...ale nie....kombinują :roll:

AK

ps.był kiedys taki Legac co musielismy mu podluznicę migomatem polapac bo by do komisu w Katowicach nie dojechał.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też być gruba lub cienka, ciągła lub przerywana, podwójna lub nie, itd. :razz:

 

...czerwona, zielona, sraczkowata itp. itd. :razz:

 

Chodziło mi o kontekst - to, że linia nie może być "duża" - nie o to, jaka generalnie może być linia i jakie różne przymiotniki można do niej .

 

Natomiast jeśli próbujesz mnie przekonać, że określenie "najmniejsza linia oporu" jest poprawne, to z góry możesz sobie darować te próby.

 

Odsyłam tutaj: http://obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Natomiast jeśli próbujesz mnie przekonać, że określenie "najmniejsza linia oporu" jest poprawne, to z góry możesz sobie darować te próby....

 

Ostatnimi czasy poprawności się zmieniają, więc zasadniczo masz rację, aczkolwiek nie wiadomo jak długo jeszcze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już, to "po linii najmniejszego oporu". To opór może być duży/mały, a przez to najmniejszy. Linia może być co najwyżej krótka, lub długa.

 

 

Jak tylko zobaczyłem wpis Elka, to wiedziałem, że gdzieś niżej znajdę wpis Przemqa :twisted::mrgreen:

 

ale co do uwagi to się jak najbardziej zgadzam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po najmniejszej linii oporu

 

Jeśli już, to "po linii najmniejszego oporu". To opór może być duży/mały, a przez to najmniejszy. Linia może być co najwyżej krótka, lub długa.

 

:razz:

 

czepialski anal ityk gramatyczny... :razz: nie można się przejęzyczyć po pijanemu, w środku nocy, bo już czyha jeden z drugim... :mrgreen: a jak mawiają ludzie z przesadnie wysokim wykształceniem: no pszeciesz fszyscy wiedzo o co kaman-ło.... :twisted:

 

a robić nie ma komu...... :mrgreen: :grin:

 

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 1:50 pm ]

tenis w porcie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli w salonie Kopra nie mają szybkich terminów to lepiej DaWoj czy Dukiewicz :?: :!:

 

Napiszę tak... Przed kupnem swojego Leśnika byłem u Dukiewicza. Tylko dlatego, że jedyny termin jaki pasował mi i sprzedającemu to była sobota, więc ASO Koper odpadło.

Jakbym jeszcze raz miałbym decydować to raczej bym poczekał na termin w tygodniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm znawcą to może nie jestem ale miałem dwie imprezy i znam się troszkę na blacharce i lakiernictwie więc jak coś mogę looknąć,tylko chwilowo mam problem z poruszaniem bo czekam na nadchodzące sti i jestem uzależniony od volva mamy :mrgreen: jak coś napisz priva może uda się jakoś ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...