Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

4-5.08 jest Mazury Air Show ... można by się w Giżycku na plaży na wspólne oglądanie się spotkać :roll: Mi chodzi po głowie lot JAKiem 52 za ok 600zł

rok temu skorzystałem tylko z jakiegoś lotu 15min nad mazurami za 60zł mega popierdółką a i tak było fantastycznie a za 600zł można było beczki i pętle robić itd :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w związku z niską frekwencją niedzielny supersprint milano stoi pod znakiem zapytania w sensie pytajnikiem... :(

dzwonił do mnie wiceprezes :lol: milano.... :(

 

nie powiedziałem, że superspinta nie bedzie ale też nie powiedziałem że nie wierzę że będzie aczkolwiek całkiem prawdopodobnym jest że może być :twisted:

 

 

 

albo i nie.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzielny sprint się odbył i można by rzec ,że frekwencja była zacna, w klasie 4 ścigały się 3 Subaraki i wściekłe Evo o mocy ok 450 KM... i tak subaryny były górą ;D

https://picasaweb.google.com/105592929667525724121/Sprint?authkey=Gv1sRgCMq6-LTu4ZrlpAE#

 

link pochodzi z http://rally.olsztyn.pl/viewtopic.php?t=1782&postdays=0&postorder=asc&start=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onbordy wymagają montażu, 2 razy spadł nam aparat , na przed ostatnim przejeździe zdążyłem go złapać bo na zeszyt mi wylądował a na ostatnim wpadł Kubie pod nogi i tasiał się pod pedałami... sporo straciliśmy ale poniżej łukaszowego 3.48 raczej byśmy nie zeszli ja stawiam na 3.49 i o tym kto by wygrał decydowały by dziesiąte a może nawet i setne sekundy :) ale tego już się nie dowiemy. Walka była zacięta i wyrównana, tak powinno być na wszystkich imprezach :)

BTW: Krzyszycha wściekłym EVO zrobił czas 3.44.... z jakimś dzióbkiem.. niestety właściciel Evo następnego przejazdu nie ukończył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna jak już wrócę na Warniję to cza bydzie jakis system zorganizować. :P

 

Coś a'la kiełbaski krakowskie. Czyli nie tyle cyklicznie, ile konkretną miejscówkę, w której każdy wie, że są spoty. Taką gdzie jest żarcie i dużo ludzi coby się lansować. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...