Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Pies już nie zyje.... :)

 

olaboga ale impreza :D

 

 

cytowania selektywnego nima, to i niektórym się nawet przepisać nie chce.... :P

 

Pies żyje, ma się dobrze, i tęskni za Twoimi nogawkami, grygo :P:) ma do nich jakiś swój psi interes....ale nie wnikam.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się rozkręca nasze Olsztyńskie Spotowanie....Grzywaczewski, Maniut i Leon dzięki za odwiedziny :D

 

 

emotorsport mysle ze bedzie coraz lepiej :D i rodzina sie powiekszy,co do goscinnosci gospodarzy 10/10 :mrgreen: a i jadlo krzyzackie bardzo dobre,byle do piatku :mrgreen: .Mam nadzieje ze leon tez sie wybierze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się rozkręca nasze Olsztyńskie Spotowanie....Grzywaczewski, Maniut i Leon dzięki za odwiedziny :D
a gdzie ja byłem, się pytam? :mrgreen:

 

gourmet, to było w temacie środy..... :) a Ty byłeś w poprzedni piatek.....a od piątku dużo okowity upłynęło..... :)

 

a jutro znowu piątek........ :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz - masz....jest sobota.... :) rozumiem, że się widzimy..... :?: :lol:
szkoda że czytam to będąc ................. w Warszawie :mrgreen:

gourmet, siódemki nie zamknęli... jeszcze ;-) .

 

Elek, skoro mamy się widzieć, to się widzimy :cool: - może być gdzieś między 18:45 a 19:00? (nam chyba taka godzina najbardziej odpowiada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy przeżyli, mimo usilnych starań....

Ale niebezpieczeństwo było blisko :mrgreen: .

 

Dziękujemy za przemiłego spota! Przesyłamy także pozdrowienia dla wszystkich poznanych (z forum chyba tylko Maniut?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się rozkręca nasze Olsztyńskie Spotowanie....Grzywaczewski, Maniut i Leon dzięki za odwiedziny :D

To ja i Ivi dziekujemy za podjecie. Dzis wieczorem przekaze frukty, a wysylke zorganizujemy na poczatku tygodnia.

Wracalismy chyba przez 'Limanowa' ;) a na pewno przez jakiegos Ruska Malego czy Wielkiego. Pince zakretow, osiem zajecy, trzy sarny, psy, jeze i borsuki. Juz wiem czemu TIRy takie orurowane u was jezdza, hehehe. Czas zalozyc w Astrze elektrownie :twisted: i nie wybierac wiecej 'trasy optymalnej'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...