Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

w piątek, jutro, grilujemy sobie u nas, w Gietrzwałdzie. a w poniedziałek u gourmeta w Gryźlinach ale tych za Iławą, nie tych na trasie do Olsztynka, kapito?
emotorsport słusznie prawi (prawie :wink: ) - jutro w Gietrzwałdzie - pełen kawior, od niedzieli przez poniedzialek do zwałki :evil: w Gryźlinach - pasztetowy hardcore, albo jakiś szuterrrr :twisted:

Gietrzwałd jest tylko jeden, tzn. ten przy DK16? Będę dzwonił od 16 po wskazówki na dojazd, wezmę komunijną bombonierkę, u mnie w sklepie to prezent na największym wypasie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek, jutro, grilujemy sobie u nas, w Gietrzwałdzie. a w poniedziałek u gourmeta w Gryźlinach ale tych za Iławą, nie tych na trasie do Olsztynka, kapito?
emotorsport słusznie prawi (prawie :wink: ) - jutro w Gietrzwałdzie - pełen kawior, od niedzieli przez poniedzialek do zwałki :evil: w Gryźlinach - pasztetowy hardcore, albo jakiś szuterrrr :twisted:

Gietrzwałd jest tylko jeden, tzn. ten przy DK16? Będę dzwonił od 16 po wskazówki na dojazd, wezmę komunijną bombonierkę, u mnie w sklepie to prezent na największym wypasie :lol:

 

Dobra zakumalem :D jeszcze jak sie okreslicie z godz to by bylo milo i jakis kontakcik do zdzwoniena bym prosil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcy od wkurzania znowu spieprzyli mi plany na jutro. Ale (mam nadzieję) w niedzielę się odkuję. :mrgreen:
trzeba było nie mieć dzieci :mrgreen:

Mój tel. do zmawiania się na majówkę part II (od niedzieli) 606 807 649. Dojazd jest banalny, w zależności skąd jedziecie - jak zobaczycie kościół i przystanek PKS jesteście albo już za daleko, albo jeszcze za blisko :lol: Wtedy najlepiej zadzwonić. Ew. współrzędne GPS N 53o 29' 49.60" E 19o 31' 02.35", ale jak wjedziecie do wody nie moja wina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski placek na mapie to było między 15 a 18 wiekiem takie duże jezioro? :shock: I te wredne niemce nam nawet wodę ukradli :evil:

Trzeba im za karę północną pętlę nurburgringu zabrać :twisted: i wkomponować w lasy gdzieś pod Szczytnem :twisted: :twisted:

 

:mrgreen:

 

Sorki ale my z dzisiejszego spota odpadamy. Nawet nie wiedziałem, a żona nas na piwo z kimś od niej z roboty umówiła. Czyli my nadal na poniedziałkowego spota liczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to od kiedy BABA (nawet taka fajna :D )umawia Faceta na piwo ? ? ? Rozumiem, może piwo kupić, schłodzić, podać, zrobić zakąskę, wynieść butelki, jak w której cościk zostanie, ukradkiem dopić.... :twisted: ale żeby umawiać ? Sodomia i gomorja a nawet masoneria i kolarstwo, rzekłbym wręcz - bikiniarstwo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, pierwsze olsztyńskie spotkanie mam za sobą. Gościnność gospodarzy, ilość jadła i napitków zszokowała do tego stopnia, że a) zgubiłem telefon b)zostawiłem fajki c)pomyliłem drogę wyjazdową. Szczęśliwie wszystko się odnalazło. Wracając wykonałem najdłuższe wyprzedzanie w życiu i prawie zmoczyłem majty ze strachu - ogromna grupa motocykli, jechali sznurkiem środkiem pasa, w odstępach +\- dwumetrowych, z prędkością ok. 80 kmh. Gdy zacząłem wyprzedzać nie mogłem skończyć, poważnie naruszyłem przy tym kilka przepisów kodeksu drogowego. Szczęśliwie mój Anioł Stróż wstrzymał w tym czasie ruch na przeciwnym pasie.

Serdecznie dziękuję za ucztę, do końca weekendu mogę już nie jeść. Teraz pora na majówkę part II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...