Jump to content

Olsztyńskie spotkania

Recommended Posts

pablonas - powiesisz ręcznik albo wepniesz pinezkę w umówione miejsce i nikt Wam nie będzie przeszkadzał :wink:

A wstrzemięźliwość? (trudne słowo)

:mrgreen:

fstsze....coooooooooo..........? fstszemień.........wczemień........Dyzio spadaj na szczaw :mrgreen:

• Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziś u Mnie na metropolii    

to pora na coś ode mnie. Dzięki za spota i rywalizację, dobrą ideą byłoby robić to częściej...fotki tak na szybko... OOOŁLŁŁ JEEE, 3 subaraki, 3 pasy

Posted Images

Co piłeś?

:mrgreen:

Pisał mi wczoraj w nocy, że moją weselną :idea: Raz się napił czegoś dobrego i ciężko to znosi :mrgreen:

Za tydzień kończę kurs w Koszalinie i mogę się spotować 8)

wpadaj, chyba zawstydzisz wydechem niejeden ciągnik :wink:

wychodzi na to, że długa majówka zapadnie nam mocno w pamięć.... :)

Oby nie w niepamięć :mrgreen: Będzie sucho będzie motor i w niedzielę lecę do Modlina na 1 rundę Motocyklowych Mistrzostw PL, będzie mokro to wsiadam w ciągnik 4x4 :wink:

wychodzi na to, że długa majówka zapadnie nam mocno w pamięć.... :)

Oby nie w niepamięć :mrgreen: Będzie sucho będzie motor i w niedzielę lecę do Modlina na 1 rundę Motocyklowych Mistrzostw PL, będzie mokro to wsiadam w ciągnik 4x4 :wink:

Nigdzie Wełniaczu nie lataj, bo chcę posłuchać wydechu Twojego Subaraka live :roll:

OK pora odzielic ziarno od plew. U mnie jest nast. 1 maja musze jechac do Wawy nakarmic psa, od 2 maja mozemy majowkowac. Prosze potwiedzcie wizyte, bo nie chce kolejny dzien pic do kozy :evil: inaczej musze zawolac kolegow z forum Fiata :evil: Do tego spsul sie laptop, tzn. pozamienialy sie klawisze zamiast y jest z i odwrotnie i jeszcze kilka klawiszy sie pozamienialo.

BTW 2 dobre drinie # zoladkowa gorzka z miodem oraz sprite i wisniowka plus coca cola

OK pora odzielic ziarno od plew. U mnie jest nast. 1 maja musze jechac do Wawy nakarmic psa, od 2 maja mozemy majowkowac. Prosze potwiedzcie wizyte, bo nie chce kolejny dzien pic do kozy :evil: inaczej musze zawolac kolegow z forum Fiata :evil: Do tego spsul sie laptop, tzn. pozamienialy sie klawisze zamiast y jest z i odwrotnie i jeszcze kilka klawiszy sie pozamienialo.

BTW 2 dobre drinie # zoladkowa gorzka z miodem oraz sprite i wisniowka plus coca cola

to chyba zmienił się układ klawiszy na niemiecki, korygując język na polski można chyba z powrotem przywrócić stare ustwienie ? niech się komputerowce wypowiedzą.... :D

y-z zamienia się miejscami poprzez naciśnięcie jednocześnie CTRL i SHIFT. Powinno wrócić do normy.

a może jutro jakis grill w Gietrzwałdzie? odpalamy sprzęta ok 17 jakby coś... :D

będę po 21 ;)

a może jutro jakis grill w Gietrzwałdzie? odpalamy sprzęta ok 17 jakby coś... :D
można bezalkoholowo zagościć? :|

spox, jasne, alkohol to ZUO :D bedziemy sami z nim walczyć, aż polegnie, on albo my....ale chyba raczej my, bo statolej benzinna stancja blisko.... :lol:

jakby kto chciał zalecieć, to zapraszamy, czym chata bogata, tym goście....edytują..... :twisted:

mój tel. 790 787 555

Ej nooo. A co z wypadem do gourmeta? Tyle ludzi się szykowało i coś cisza?

Elek my do Ciebie tym razem nie damy rady bo żona pracuje w sobotę.

my z Olą jedziemy na 90pro do gourmeta, muszę ten wyjazd połączyć z innym i w drodze powrotnej w poniedziałek mamy w planach go nawiedzić.....a jutro gourmet będzie chyba u nas (zapowiadał się), także nie ściemniaj, tylko dawaj z Wiolką jutro po południu do nas (zapowiadają 24-25 stopni i sucho) :) , wcale nie musisz żłopać jak jaki nienormalny.... :)