Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

pablonas - powiesisz ręcznik albo wepniesz pinezkę w umówione miejsce i nikt Wam nie będzie przeszkadzał :wink:

A wstrzemięźliwość? (trudne słowo)

:mrgreen:

 

fstsze....coooooooooo..........? fstszemień.........wczemień........Dyzio spadaj na szczaw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że długa majówka zapadnie nam mocno w pamięć.... :)

Oby nie w niepamięć :mrgreen: Będzie sucho będzie motor i w niedzielę lecę do Modlina na 1 rundę Motocyklowych Mistrzostw PL, będzie mokro to wsiadam w ciągnik 4x4 :wink:

Nigdzie Wełniaczu nie lataj, bo chcę posłuchać wydechu Twojego Subaraka live :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK pora odzielic ziarno od plew. U mnie jest nast. 1 maja musze jechac do Wawy nakarmic psa, od 2 maja mozemy majowkowac. Prosze potwiedzcie wizyte, bo nie chce kolejny dzien pic do kozy :evil: inaczej musze zawolac kolegow z forum Fiata :evil: Do tego spsul sie laptop, tzn. pozamienialy sie klawisze zamiast y jest z i odwrotnie i jeszcze kilka klawiszy sie pozamienialo.

BTW 2 dobre drinie # zoladkowa gorzka z miodem oraz sprite i wisniowka plus coca cola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK pora odzielic ziarno od plew. U mnie jest nast. 1 maja musze jechac do Wawy nakarmic psa, od 2 maja mozemy majowkowac. Prosze potwiedzcie wizyte, bo nie chce kolejny dzien pic do kozy :evil: inaczej musze zawolac kolegow z forum Fiata :evil: Do tego spsul sie laptop, tzn. pozamienialy sie klawisze zamiast y jest z i odwrotnie i jeszcze kilka klawiszy sie pozamienialo.

BTW 2 dobre drinie # zoladkowa gorzka z miodem oraz sprite i wisniowka plus coca cola

 

 

to chyba zmienił się układ klawiszy na niemiecki, korygując język na polski można chyba z powrotem przywrócić stare ustwienie ? niech się komputerowce wypowiedzą.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, jasne, alkohol to ZUO :D bedziemy sami z nim walczyć, aż polegnie, on albo my....ale chyba raczej my, bo statolej benzinna stancja blisko.... :lol:

 

jakby kto chciał zalecieć, to zapraszamy, czym chata bogata, tym goście....edytują..... :twisted:

 

mój tel. 790 787 555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Olą jedziemy na 90pro do gourmeta, muszę ten wyjazd połączyć z innym i w drodze powrotnej w poniedziałek mamy w planach go nawiedzić.....a jutro gourmet będzie chyba u nas (zapowiadał się), także nie ściemniaj, tylko dawaj z Wiolką jutro po południu do nas (zapowiadają 24-25 stopni i sucho) :) , wcale nie musisz żłopać jak jaki nienormalny.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...