Jump to content

Olsztyńskie spotkania

emotorsport

Recommended Posts

2 godziny temu, grygo napisał:

sa juz zbiorniki gdzie jest 14cm :yahoo:

a na oponach jezdizmy np takich (tzw kolec szwedzki) 

grygo, Na takiego kolca nie ma bolca :thumbup:

Rozejrzę się raczej za cywilnymi oponami takimi jak zapodał koziolek

Śledzę temat i chętnie odwiedził bym Wasze strony.

Edited by _scooby_

Jak masz auto zgodne z opisem to tylko szwedy.  

a tymczasem z for wędkarskich....

Temperatura nad Niegocinem spadła nocą do -10°C. Spory wiatr i minimalna warstwa śniegu na lodzie spowodowała znaczny przyrost jego grubości. W tej chwili grubość lodowej tafli dochodzi do 16-17cm, z czego górna warstwa o grubości kilku centymetrów to tzw. śniegolód o niższej wytrzymałości. 

W tej chwili na lodzie mnóstwo ludzi i sprzętu. Bojerowcy, wędkarze, icesurferzy, spacerowicze, a nawet trenerka najmłodszych żeglarzy lodowych wyruszyła sprawdzić taflę quadem. 

Myślimy bardzo wstępnie z @owadem o sobocie jeśli będą warunki i będziecie jeździć. Organizujecie coś? Jest szansa się  podłączyć w razie co? Jak grubość lodu wygląda na chwilę obecną?

Patrząc na prognozy dla regionu raczej nic z tego nie będzie - od środy ocieplenie.

2 godziny temu, dr.elich napisał:

Myślimy bardzo wstępnie z @owadem o sobocie jeśli będą warunki i będziecie jeździć. Organizujecie coś? Jest szansa się  podłączyć w razie co? Jak grubość lodu wygląda na chwilę obecną?

Patrząc na prognozy dla regionu raczej nic z tego nie będzie - od środy ocieplenie.

Jeszcze zdąży zamarznąć. Od środy znowu  poniżej -5 stopnia według meteo.pl. W końcu się doczekamy, a tymczasem:)

Bez nazwy-7.jpg

Bez nazwy-8.jpg

Dorsz, a trochę tych górek ziemi posprzątali ?? Poza tym dużo porozrzucanych opon i nadal mało śniegu. Byłem tam w tygodniu i tak sobie myśle , że trzeba się umówići trochę posprzątać . Co Wy na to ??

Góry piachu są i raczej za szybko się tego nie pozbędą. Opony to sobie dziś poustawialiśmy żeby sobie trasę wytyczyć bez bolesnych dziur.  Kilka większych kawałków asfaltu powyrzucaliśmy z trasy, ale sprzątać całej płyty raczej nie ma sensu.

11 minut temu, wojtisek1 napisał:

Dorsz, a trochę tych górek ziemi posprzątali ?? Poza tym dużo porozrzucanych opon i nadal mało śniegu. Byłem tam w tygodniu i tak sobie myśle , że trzeba się umówići trochę posprzątać . Co Wy na to ??

opony za bardzo w dupę nie dostały ?? Ja polatałem tam w zeszłym tugodniu , ale wiatr wywiał śnieg i było srednio. Marzy  mi sie tak z 50cm świeżego śniegu !! :). Kiedyś żeby zrobić tam KJS , z godzinę rozjerżdzaliśmmy śnieg , żeby zrobić trasę. Były czasy !!

• 2 weeks later...