Jump to content

Olsztyńskie spotkania

Recommended Posts

Maniut a dziękuję, impreza wyszła super :twisted:

No panowie, wracam do forumowej rzeczywistości. Można coś powoli pomyśleć :wink:

• Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziś u Mnie na metropolii    

to pora na coś ode mnie. Dzięki za spota i rywalizację, dobrą ideą byłoby robić to częściej...fotki tak na szybko... OOOŁLŁŁ JEEE, 3 subaraki, 3 pasy

Posted Images

ja też, co prawda do Olsztyna mam prawie 90 km, ale wieczorami upijam się z nudów. W ogóle propopnuje spota u mnie nad jeziorem, codziennie oprocz weekendow - na weekendy jade odpoczac do domu

nooo, serdecznie wszystkich zapraszam - Gryzliny pomiedzy Ilawa a NML, jest woda, pomost, ponton moge nadmuchac, jest biezaca woda, prad, dach nad glowa, jakby ktos zaniemogl prycza z 3 podwojnymi lozami, szutry sa wszedzie, kolo mnie jest dobry odcinek od wsi do wsi, ok. 4 km - bez zagrod przy drodze=bez obawy, ze ktos wyjedzie niespodziewanie

od razu się złomotać i trzy dni leżeć na kacu.... :D to może jakoś w długi majówkowy weekend? zresztą spot w ten weekend raczej obowiązkowy, bo delegacja Miasta Łodzi w osobie grzywczewskiego się zaanonsowała w Olsztynie... :)

od razu się złomotać i trzy dni leżeć na kacu.... :D to może jakoś w długi majówkowy weekend? zresztą spot w ten weekend raczej obowiązkowy, bo delegacja Miasta Łodzi w osobie grzywczewskiego się zaanonsowała w Olsztynie... :)

emotorsport w takim razie zapodasz miejscowke a ja napewno sie stawie na male spocenie :mrgreen: a co do majowkowego weekendu tez moze byc :)

... - Gryzliny pomiedzy Ilawa a NML,...

cza było tak odrazu :mrgreen:

ziomal? :D zatem organizuje majowke

1. gourmet i koza

... - Gryzliny pomiedzy Ilawa a NML,...

cza było tak odrazu :mrgreen:

ziomal? :D zatem organizuje majowke

1. gourmet i koza

2.maniut i monika

3.leon

No prawie ziomal, 9.2km mam do domu, na piechotę nawet da radę wrócić. :wink:

No prawie ziomal, 9.2km mam do domu, na piechotę nawet da radę wrócić. :wink:
ja mam 2 km do sklepu, to jakby 2 razy pójsc po browca też wyjdzie prawie 9km :D

Na jaki dzień się szykujecie? Jednodniowy spot możemy z żoną :wink: zaliczyć. Nocowanie w naszym przypadku nie wchodzi raczej w grę.

Na jaki dzień się szykujecie? Jednodniowy spot możemy z żoną :wink: zaliczyć. Nocowanie w naszym przypadku nie wchodzi raczej w grę.

Zona jak to ladnie brzmi :twisted:

podpisujcie i przesylajcie dalej, wkurzaja mnie bardzo takie sytuacje, musimy pokazac, ze nie jestesmy gorsi! http://www.obwodnicadlaolsztyna.pl/pl.html :twisted:

nie wiedziałem, że Pan Grzymowicz Prezydent miłościwie nam panujący jest aż tak zaangażowany w nasze sprawy.... :D znaczy, ma nieatrakcyjne współpracownice.... :)

podpisałem petycję, jestem za. nie dajmy się robić w. :) gdzie jest kasa z naszych podatków ? ? ? się pytam się...!

P.S. a ta wizualizacja mnie edycja moderatora.....czułem się chwilę jak w Tokyo albo w Newniujorku.... :)

W ten wikend coś tam w Toruniu się dzieje, ale następny długi ...

?

emot chce się zbebełuszać przez 3 dni, :twisted: proponuję zatem zacząć 1 maja. Z mojej strony dokładam kacowstrzymywacz - potrójne podniebne jacuzzi :shock: pablonas - powiesisz ręcznik albo wepniesz pinezkę w umówione miejsce i nikt Wam nie będzie przeszkadzał :wink:
pablonas - powiesisz ręcznik albo wepniesz pinezkę w umówione miejsce i nikt Wam nie będzie przeszkadzał :wink:

A wstrzemięźliwość? (trudne słowo)

:mrgreen:

pablonas - powiesisz ręcznik albo wepniesz pinezkę w umówione miejsce i nikt Wam nie będzie przeszkadzał :wink:

A wstrzemięźliwość? (trudne słowo)

:mrgreen:

wstrzemięźliwy pomalowałby auto na czarno :mrgreen: , a żółty to kolor rozpustnika :oops:

Zboczeńcy :mrgreen: Strach tam do Was jechać :twisted:

1 maja Wiolka pracuje więc automatycznie sobota odpada. Może więc w niedzielę z rana podjedziemy. Powrót tego samego dnia ze względu na na psa i kota do nakarmienia, a najprawdopodobniej nie będę miał z kim ich zostawić w ten weekend.

No nic. Przegadam sprawę i zobaczymy jak wyjdzie. Na jeden dzień na pewno przyjedziemy.