Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wiślanym w Kadynach niedaleko Fromborka ;)

tak to dzisiaj wyglądało mniej więcej :yahoo: Po 3h mam zajechane mięśnie ud i ogólnie zakwasy nieziemskie będą ale jutro znowu jadę :D A żeby coś pod temat aut podciągnąć to schodząc z jeziora włożyłem rękę do przerębli wędkarzy i próbowałem sięgnąć końca dziury i się zdziwiłem bo za nadgarstek woda mi sięgała a końca lodu nie było czyli lekko 25cm :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może jest ktoś z Olsztyna lub okolic, kto chciałby wystartować w poniedziałek w wyścigu długodystansowym Endurance (kartingi ;) )?

Posypał nam się skład :( Startujemy jako OBRAM TEAM, na razie jest nas trzech, brakuje nam jednej albo dwóch osób.

Koszt na osobę to 125 lub 100 zł, w zależności czy pojedziemy w 4 czy 5 osób.

Wyścig rozpoczyna się w poniedziałek o 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie możecie, fajne są te wyścigi ;) Termin taki sobie ale z drugiej strony później nie mogli by rozpocząć, bo całe Endurance trwa około 5 godzin...

Może ktoś się jednak skusi pojechać z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie za późno. :yahoo:

Dowiem się do kiedy trzeba podać składy drużyn.

 

@@Krzych, zgodnie z regulaminem wyścigu możemy podać skład do momentu kwalifikacji, więc jak będziesz mógł i chciał z nami pojechać to daj znać nawet przed samą 17 jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na endurance, kibicowałem. ;)

 

Sędziowie generalnie robotę nadal mają w nosie i wciąż nie potrafią pomachać flagą z numerem (a kiedy o tym mówiliśmy?) albo chociaż z wyraźnym wskazaniem palcem... ale zabawa jest przednia.

 

 

W kwalifikacjach "nasza" (czyli Obram Team, z Mareckim i Krzychem) załoga 7 miejsce, z czasem jak pamiętam 26,08s... W wyścigu, przed uoficjalnieniem wyników, na szóstym. Na oficjalne już nie czekałem.

 

Następnym razem musimy zmontować jakąś silną forumową ekipę! Mam wrażenie, że konkurencja forum coś odjechała. Niedawno byłem szczęśliwy z PB 26,25s, a tu w wyścigu szósta załoga 25,90s... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oficjalnych wynikach też nic się nie zmieniło ( a powinno), zamieszania na torze było sporo z czarną flagą co i nam trochę popsuło wynik, w połowie wyścigu nasz kart ukazał defekt który, jak się dowiedziałem, już kiedyś popsuł wynik innej ekipie.. ale żeby nie było że kart był blee itp to każdy z OBRAM TEAM swój BEST LAP zrobił jak kart nie jechał tak pięknie jak na początku :)

25.9 - Wojtas

26.03 - Piter

26.15 - Krzych

26.28 - marecki_ol B)

 

ale zabawa jest przednia :D na torze wiele się dzieje i ważna jest taktyka, wyprzedza sie nie tylko na torze ale i w pitline podczas zmian kierowców jak w F1 podczas zmiany kół itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Krzych, właśnie miałem napisać mniej więcej to samo :D Także podpisuje się pod Twoimi słowami, zabawa była fajna, poziom mega wysoki, więc myślę, że nasze 6te miejsce nie jest takie złe ;) Choć mogło być lepiej. Może na następnym... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...