Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

to ja jeszcze nadmienie że rozmawiałem dziś z kolega który jeździ od kilku lat w "amatorskiej " lidze kartingowej w trójmiescie i powiedział mi że przetestowali rózne rodzaje doważania i najbardziej obiektywne jest równanie do najcięższego ( założyli jednak że max waga to 90kg )

 

oczywisćie potrzebabyło nauczyć się kartów z taką wagą ale po jakimś czasie wszyscy strwierdzili ze prowadzą się nawet lepiej niż bez nadwagi i zaczeli robić lepsze czasy

 

powiedział tylko że podstawa to równomierne rozłożenie wagi - oni mają jakieś kieszenie centralnie za fotelem- nie wiem jak jest u nas??

 

więc zwracam honor tym którzy byli odrazu za utyciem do ok :mrgreen: 90kg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 CHALLENGE startują najlepsi z wyścigu A i B, zwycieska trójka dostanie medale

Co to znaczy najlepsi? W jakiej liczbie? Na logikę wychodzi mi po 5 najlepszych z wyścigów A i B ale wolę się dopytać :)

 

powiedział tylko że podstawa to równomierne rozłożenie wagi - oni mają jakieś kieszenie centralnie za fotelem- nie wiem jak jest u nas??

Jest taka prostokątna "skrzyneczka" po lewej stronie fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mówił coś o tym aby to nie była czasem taka skrzyneczka po lewej stronie :-(

wspominał coś że jesli napakowali więcej niz 15 kg do takeigo karta ze skrzyneczka po lewej to już nie było tak łatwo jak w tych co wsadza się to za fotelem :-(

 

ale sie zobaczy w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się położy między nogi, kolanami będziemy trzymać :D

Ok ale tylko pod warunkiem, że będziesz jechał za mną i będziesz moje ciężarki łapał ;-)

 

ło matko bosko, jak filipozz będzie kolanami odważniki łapał to jak mu się wyślizgnie z "uchwytu" to żegnajcie "klejnoty" :mrgreen:

 

btw. macie tam miejsce w czwartek, bo jak się uwinę szybciej ze swoimi tematami to bym się pojawił a może i wystartował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Albajn 2. Axmann 3. pablonas 4. jpol 5. Marchewa 6. ktoś od pablonasa 7. adalien 8. Dziedzic (jeśli nie dam rady dam znać odpowiednio wcześnie tu w wątku). Odpadam z listy czwartkowej. I kurde niedzielę mam wolną, ale za późno na zgłoszenie na GP. :evil: Deal stulecia. :mrgreen: 9. Krazek1221 10. ...

to jest lista na czwartek

 

teraz dobrze :D

 

1. Albajn

2. Axmann

3. pablonas

4. jpol

5. Marchewa

6. ktoś od pablonasa

7. adalien

8. Dziedzic (jeśli nie dam rady dam znać odpowiednio wcześnie tu w wątku). Odpadam z listy czwartkowej. I kurde niedzielę mam wolną, ale za późno na zgłoszenie na GP. :evil: Deal stulecia. :mrgreen:

9. Krazek1221

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero będą się popisywać wszyscy :mrgreen:

Już żałujesz, że Cię nie będzie, co? :mrgreen:

może na czwartek dowiozę jednego zawodnika, w sumie to on mnie...

Przywieź przywieź. Ciekaw jestem jak się odnajdzie na czymś tak wolnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...