Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Clio na co dzień się nie nadaje. :twisted:

 

Każda zmiana pasa (przejście przez koleiny przy wyprzedzaniu), to śmierć w oczach. Hamowanie w koleinach podobnie - dotkniesz tylko hamulca, a już przestawia o minimum pół metra, losowo w jedną lub drugą stronę. Do tego jest po prostu niewygodne. ;)

 

Impreza jako dupowóz jest rewelacyjna, a Szrotka jak na razie jakoś sprawdza się w upalaniu (w Ornecie nie ma kolein :D). Choć dostępność części do Subaru jest chyba lepsza... :mrgreen:

zdecydowanie masz racje. Upalanie seryjnym wrx kończy się zawsze tak samo - DROGO! Choć dzisiejsza trasa była mało obciazajaca dla samochodu. Trasa dość wolna (chyba najwolniejsza z dotychczasowych ornetowych milano), trasa najrowniejszym odcinkiem lotniska no i przyjemna temperatura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze à propos różnic w skręcaniu - w tym miejscu fajnie było widać jak zupełnie inaczej skręca Evo w porównaniu do Subaru. Po prostu skręca.

No ale z Cytryną i Subarakami nie wygrał ;)

 

Bo samym tym zakrętem nie wygrywa się rajdu. :twisted:

 

Optycznie (bez pomiaru czasu, tylko "na oko") to Axmann tracił tam do Marchewy 0,5s - na samym odejściu z tej opony (późniejsze przyspieszanie) - przynajmniej dwukrotnie, gdy byłem blisko - a mimo tego był średnio 3s na przejazd szybszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmikach które mamy z tego miejsca to powiem że porównując tę oponę to Evo wpadało, skręcało i znikało a nas tam miotało :) i tak jest dużo lepiej jeżeli chodzi o skręcanie niż było to na poprzedniej imprezie, w późniejszym czasie zrobię filmik"porównanie" :)

 

http://wo24.pl/milano-rally-sprint-2013-5-ta-runda-zdjecia/ zdjęcia jeszcze nie wszystkie ale systematycznie będziemy dodawać i owszem z 24 na 25 bedzie zmieniona data... chochlik się wkradł i ciągle miesza ;)

 

btw: wielkie podziękowania dla Jpol'a za fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na Kormoranie, Warminski jade jako "0" (jesli wyrobia mi sie z autem). rzeczywiscie w tym roku jesli chodzi o poziom Kormorana to szalu nie bylo, mam nadzieje, ze na Warminskim bedzie lepiej i przyjedzie wiecej zawodnikow z RSMP. dzis wygral Gacek, ale nie mial konkurencji, bo rozsypal sie Stanik (ktory prowadzil caly rajd) i Kocik. ladnie i szybko jechal Typa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie prawdę mówiąc. Uzależniłem się od tej marki i tego dźwięku, no i bezawaryjności bo parę dni temu miałem przegląd LPG po 60.000 km... a zakładałem go w grudniu po kupnie więc niecałe 2 lata temu. Drugi taki chyba się nie znajdzie :/ Wiadomo, że krok w tył to średni pomysł. Wiem, że chcę 2.0 turbo i LPG... a ile zapłacą z ubezpieczenia ... wtedy wszystko będę wiedział, w którą stronę iść. Najbardziej realnie wydaje się opcja WRX :rolleyes: Ja tam mocy nie potrzebuję poza serią bo i tak wykorzystać w pełni takie auto to lata nauki i setki godzin pracy GoPro :biglol: a i tak kusiłem los jeżdżac po zamarzniętych jeziorach, kręcąc się po rondach czy latając grubo bokami gdzie nie powinienem a tu w takich okolicznościach Subaru żywot zakończyło :/ Wolałbym, żeby poszło na dno na Krzywym bym wiedział, że zginęło w boju a nie przez piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby poszło na dno na Krzywym bym wiedział, że zginęło w boju a nie przez piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Głupoty opowiadasz :)

 

GTek był zajebistym autem i do końca zajebisty pozostał. Uratował Ci tyłek. To mu było pisane i koniec.

Jak będziesz miał budżet to idziesz w WRXa. Jak bez budżetu - idziesz w Żabę :D

 

Innych opcji nie widzę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...