Skocz do zawartości

Forester Zawieszenie Tylne


Gość 2005Forester

Rekomendowane odpowiedzi

ja jum mam chyba 4 kpl. najdłużej starczyły pierwsze, potem same problemy z wysokością itd, niedawno zaczął lewy tłuc jak szalony, i go wymieniłem, teraz na wiosnę coś głucho jest na prawym.

z moich obserwacji wynika, że te montowane fabrycznie wytrzymują największe przebiegi. Te OEM SLS montowane później padają bardzo szybko , wyrywkowo, bez szczególnych powodów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

istrid ja mam AGX +springi seria i widziałes jak daremnie to wyglada.....

W przyszłym tyug przychodza do mnie nowe KYB springi dedykowane do zwyczajnego zawieszenia i bede to mial zamontowane jakos na dniach wiec mozemy sie zgadac i obczaisz jak to wyglada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istreed, jak chcesz - pomogę w ogarnięciu tematu.

W przyszłym tyug przychodza do mnie nowe KYB springi dedykowane do zwyczajnego zawieszenia i bede to mial zamontowane jakos na dniach wiec mozemy sie zgadac i obczaisz jak to wyglada....

Macie przecież dwa różne Forki, więc nie bardzo jest co porównywać. :roll: Którą sprężynę zamówiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to co piszesz to oryginały z samopoziomem czy co

 

tak wszystko oryginały z aso z samopoziomem

 

zawsze się obniżają lub tłuką

 

koszmar :evil:

 

Wymieniają Ci te buble w ramach gwarancji?, bo rozumiem ze każdorazowo po wstawieniu oryginału dostajesz na nie jakąś(na ile?). Aż sie boje co to bedzie jak moje padną, na razie 68 tys i odpukać dupa wysoko, nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis czemu na kawiorowo w SSM nie poszedłeś od razu przy zmianach ?

 

Ja taka konfiguracje dostałem w spadku :twisted:

Pozatym auto mam jako codzienny srodek transportu a tor moze 4 razy w roku wiec AGX +springi KYB zupełnie jest ok ......

Jeszcze co zafundował Maciej mojej subarce w zawiasie to staby i łączniki whitline i pełen proflex .

Powiem ci ze juz teraz jest mało komfortowo w poruwnianiu do seryjnego forka :twisted:

 

NIEDŹWIEDŹ- zamówilem te ktore podałeś kiedys tu link- >

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=964170968

 

 

[ Dodano: Nie Kwi 11, 2010 11:36 am ]

A ktos moze podeć jakies dobre konty zawiasu do Forka ??

W imprezie experymentowałem z 3 razy z ustawieniem aż znalazlem ideał ale nie chce mi sie znowu 200zl na experymenty wydawać.

Ma ktos jakieś dobre konty opanowane, bo seryjne ustawienia sa daremne że tak powiem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...