Jump to content

wypadanie zapłonów 1 i 3 cylinder, nie pomogła wymiana cewek

kuboL
 Share

Recommended Posts

witram mam problem wymienilem cewki 1 i 3 poniewaz tak na kompie pokazalo i znow czeka wywalilo na tych samych cylidrach a dziwne to jest ze jak swiatla zalacze to obroty lekko swiruja i gubi zaplony przy 2 tys obrotow jak sie powolutku przyspiesza:/ i nie wiem czy to zbiek okolicznosci czy co, bo jak jechalem bez swiatel np. 40km to czeka mi ni wywala i co z tym fantem zrobic? (swiece tez wymienilem) pomocy

Przebieg niby nie jest duży ale mimo wszystko sprawdziłbym ciśnienie sprężania i jak coś będzie nie tak to sprawdzić fizycznie luzy zaworowe. Takie objawy jakie opisujesz to wręcz książkowy przykład braku luzów.

Za takie objawy mogą również inne rzeczy odpowiadać ale bez porządnej diagnostyki nikt Ci auta przez internet nie naprawi. Jedź do ogarniającego mechanika (oczywiście na tym forum polecamy tylko ASO :) )

kuboL, czyli to się TYLKO na zapalonych światłach dzieje? To faktycznie na jakiś problem z masą wygląda.

Do tego zamiana cewek aby sprawdzic czy to nie ich wina

Pisał, że cewki już zmieniał.

50tys mil ( jaka prawda wtym to nie wiem ) nie ma jeszcze gazowni i nie wiem co z tym zrobic
Gaz to zło, dobry ale do zapalniczek. Subaru to nie byle co, by gazownie zakładać !! Jak stać Cię na legendę to nie na gaz i kropka!!!

Gaz to zło, dobry ale do zapalniczek. Subaru to nie byle co, by gazownie zakładać !! Jak stać Cię na legendę to nie na gaz i kropka!!!

Kolego miniek77. Widzę, że względnie świeży forumowicz z Ciebie więc tylko to Cię tłumaczy.

Zachowaj proszę takie złote myśli dla siebie. Dział techniczny ma być wolny od tego typu spamu. Tutaj dyskusje są merytoryczne i na temat. Za off top dajemy ostrzeżenia.

Tym razem obejdzie się bez paska. Za kolejne wywody w tym tonie dostaniesz już ostrzeżenie.