Skocz do zawartości

wypadanie zapłonów 1 i 3 cylinder, nie pomogła wymiana cewek


kuboL

Rekomendowane odpowiedzi

witram mam problem wymienilem cewki 1 i 3 poniewaz tak na kompie pokazalo i znow czeka wywalilo na tych samych cylidrach a dziwne to jest ze jak swiatla zalacze to obroty lekko swiruja i gubi zaplony przy 2 tys obrotow jak sie powolutku przyspiesza:/ i nie wiem czy to zbiek okolicznosci czy co, bo jak jechalem bez swiatel np. 40km to czeka mi ni wywala i co z tym fantem zrobic? (swiece tez wymienilem) pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg niby nie jest duży ale mimo wszystko sprawdziłbym ciśnienie sprężania i jak coś będzie nie tak to sprawdzić fizycznie luzy zaworowe. Takie objawy jakie opisujesz to wręcz książkowy przykład braku luzów.

 

 

Za takie objawy mogą również inne rzeczy odpowiadać ale bez porządnej diagnostyki nikt Ci auta przez internet nie naprawi. Jedź do ogarniającego mechanika (oczywiście na tym forum polecamy tylko ASO :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to zło, dobry ale do zapalniczek. Subaru to nie byle co, by gazownie zakładać !! Jak stać Cię na legendę to nie na gaz i kropka!!!

Kolego miniek77. Widzę, że względnie świeży forumowicz z Ciebie więc tylko to Cię tłumaczy.

Zachowaj proszę takie złote myśli dla siebie. Dział techniczny ma być wolny od tego typu spamu. Tutaj dyskusje są merytoryczne i na temat. Za off top dajemy ostrzeżenia.

 

Tym razem obejdzie się bez paska. Za kolejne wywody w tym tonie dostaniesz już ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...