Skocz do zawartości

NAWIGACJA FABRYCZNA


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja wysłałem zapytanie o tą ofertę:

http://www.favore.pl/231851_polskie-mapy-nawigacji-wszystkie-marki-lublin-lubelskie.html

 

dostałem propozycję mapy za 180 zł. z 2013 roku z gwarancją rozruchową

Hej,

czy coś wiadomo w sprawie tych map? czy może gdzieś indziej może można zamówić 100% działające? Forek XT 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć jak w Forku 06XT wyłączyć navi ?

W sensie nie wyłączyć przełączyć na zegarek tylko wykasować wprowadzoną trasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przemekka,

 

mam kolejna złą wiadomość u mnie po zagubieniu w czasoprzestrzeni kości SD nie działa tez radio. Próbowałem ostatnio u lakiernika klikać kilkakrotnie w przycisk audio i nic nadal wyświetla komunikat " wsadź pan SD ".

No bryndza jakaś, gdyby nie to ze to HK to wywaliłbym to pudełko i kupił nowe aby tylko pasowało z karta SD i wgrał AM ...eh.

 

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Dla potomnych:

 

wymianiałem ostatnio radio 2DIN w swoim 2.5 XT i straciłem głos z nawigacji - szedł jakimś specjalnym złączem do radia kenwooda. Jeśli komuś brakuje audio to można obejść ten problem w ten sposób:

 

 

 

Na tylnej ściance komputera nawigacji (tego co siedzi w schowku pasażera) jest wyjścia na mini jacka:

 

333bt60.png

 

Za nasiociem:

 
It is intended for Kenwood's KNA-SP200 active speaker. The jack has 3 pins, and supplies +5V to power the speaker. See pictures and discussion starting here (on NASIOC), and pin-out here (post #502 in that thread).

In order to use that jack with something other than the KNA-SP200, you must build a cable with a 3-pin 3.5mm plug. Do not connect anything to the tip. Connect wires to the ring and sleeve terminals. Those will have the audio that you need to send into an amplified speaker (or a HU's aux input).
 
Trochę rzeźby ale da się zrobić jeśli tylko ktoś ma czas i odrobinę smykałki do elektroniki... Ja nie mam, pokazałem ten schemat gościom co mi montowali radyjko i teraz śmigam z dodatkowym głośnikiem. Całkowity koszt ~100 zł.
Edytowane przez marhof
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

Jak jest w końcu z nawigacją na CD (for 06 XT)? Te od Volvo będą działały?

 

U mnie nie zadziałało (XT My07), tzn. nawigacja wczytuje mapę da się wyznaczyć trasę, nawet nawigować ale aplikacja jest mocno niestabilna i się wiesza. Co ciekawe na oryginalnej mapie Subaru dla OBK z 2009r działa prawie poprawnie (tzn. nie można w PL wpisać i wyszukać adresu - w sumie prawie  zawsze używam współrzędnych geograficznych wiec dla mnie bez znaczenia). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Taka sytuacja:

Musiałem odpiąć aku, po odpaleniu na przegrywanej płycie z najnowszymi mapami jakie mam pojawiło się ustawienie czasu, ale US :blink:. Ponownie odłączyłem aku, i odpaliłem na oryginalnej cd. ustawienie czasu już normalnie, ale gdy odpalam tą przegrywaną płytę znów jakby się system instaluje i  wskakuje znów czas us.

Macie pomysł jak sobie z tym poradzić? Dodam, że jak dostałem tą przegrywaną płytę, to odpaliłem i było git.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...