Skocz do zawartości

NAWIGACJA FABRYCZNA


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie odnośnie oryginalnej nawigacji do Forysia. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co trzeba zrobić żeby wyświetlał czas za ile dojadę do danego punktu na mapie?? Nadmienię że posiadam mapę z 2011roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie oryginalnej nawigacji do Forysia. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co trzeba zrobić żeby wyświetlał czas za ile dojadę do danego punktu na mapie?? Nadmienię że posiadam mapę z 2011roku.

Po wybraniu celu podrozy i punktow posrednich z lewej strony ekranu, po srodku wyswietlana jest ijonka pokazujacy dystans i czas przyjazdy do najblizszego punktu posredniego, albo celu podrozy. Nic nie trzeba robic, ta informacja jest wyswietlana automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy mam pytanie odnośnie oryginalnej nawigacji do Forysia. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co trzeba zrobić żeby wyświetlał czas za ile dojadę do danego punktu na mapie?? Nadmienię że posiadam mapę z 2011roku.

Po wybraniu celu podrozy i punktow posrednich z lewej strony ekranu, po srodku wyswietlana jest ijonka pokazujacy dystans i czas przyjazdy do najblizszego punktu posredniego, albo celu podrozy. Nic nie trzeba robic, ta informacja jest wyswietlana automatycznie.

 

No to niestety ale mi czasu nie wyświetla poza dystansem....też mi się wydawało, że to z automatu dlatego zapytałem szanowne grono. Gdzie może leżeć przyczyna braku takiej informacji....?

 

-- So lip 28, 2012 7:21 pm --

 

Koledzy Help Me!!!

W dalszym ciągu nie mogę sobie poradzić z navi/ustawieniami-wyświetlaniem....

Po wybraniu miejsca docelowego i wyborze trasy nie pokazuje mi czasu na którą mam przybyć do celu lub czasu ile mi pozostało jeszcze do przyjazdu. Czy ktoś może mi poradzić w czym jest rzecz, poza tym jeszcze gdy się zbliżam do skrzyżowania powinno pokazywać zbliżenie oraz kierunek gdzie mam skręcić.

Poniżej wklejam zdjęcie o co mi chodzi. Zaznaczam, że posiadam najnowszą płytę dedykowaną do Subaru a nie do Volvo lub Toyoty.

 

gggggsh.jpg zdjęcie z sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Instalacja p&p z nowym kabelkiem bo niestety w audiomedia sa dwa wyjścia do monitora które przechodzą w jedno. Czyli trzeba otworzyć daszek i wpiąć nowy kabel. Guziki działają normalnie, tyle ze po wciśnięciu menu pojawia się mapa - automapa, również ekran dotykowy działa. Co do rozdzielczości to ja nie zauważyłem żadnych niedogodności ani problemow. Jedyne co to czasem wyskakuje jakiś błąd odczytu mapy, ale to chyba wina shitowej karty pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wciśnięciu navi uruchamia się navi, bright oczywiście działa :)

Wystarczy ściągnąć daszek - najpierw wyciągasz taka ramkę wokół zegarów (2 śrubki) i stamtąd masz dostęp do jednej śrubki trzymającej daszek. Jak już ja wykręcisz to musisz wyciągnąć daszek do góry i tyle - masz dostęp do monitora. Ja nowy moduł zamontowałem tak jak stare dvd w schowku. Stamtąd bardzo łatwo jest pociągnąć kabel do monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...