Skocz do zawartości

NAWIGACJA FABRYCZNA


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety ale ten kabelek co zamówiłem ale mnie nie ratuje.

Nikt przy zamawianiu nie był w stanie mi powiedzieć jak on dokładnie wygląda, nawet w centrali SUBARU.

 

Wklejam foty tego kabelka jest to adapter anteny GPS, który jest mi nie potrzebny.

zdjcie0616z.jpg

 

zdjcie0617w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakies przejsciowki masz? Bo widze na oko ze gniazda sa inne niz wtyczki u mnie, ale ja mam 2011

 

Musisz odkrecic stare radio i popatrzyc co tam jest - bardzo szybko sie wyjmuje.

Jak ja kupilem radio to byla przejsciowka na zasilanie, glosniki i sterowanie z kierownicy. Kamerke, wlaczanie kamery i chyba uruchamianie dvd w czasie jazdy musialem dorobic.

 

kamerke rozumiem ze masz w swoim zamontowana?

 

 

A dobry znajomy nie wyjal radia z forka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radia od kolegi nic nie dostałem to znaczy żadnych przejściówek itd...Dostałem tylko radio z oryginalnymi płytami oraz mikrofon. Ja posiadam Forka z 2009 i Radio jest z tego samego roku. Jeszcze nie wyjmowałem starego radia,ale wiem że bardzo szybko się to robi.

 

A gdzie kupowałeś bo piszesz, że przejściówki miałeś na zasilanie, głośniki....itd...

Sam sobie dorabiałeś czy zlecałeś jakieś firmie....

Gdzie nie dzwonię to nikt Subaru się nie zajmuje........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W subaru nikt nie zrobi bo takie radio to oni zaproponowali mi za 7tys zl. Jak do nich pojdziesz to niewiele zarobia.

 

Ja kupilem inne radio w usa, jest to dedykowana nawigacja do forka - roadrover. Miala byc P&P, ale nie byla.

 

Tu jest link do polskiej stronki tego radia:

 

http://www.roadrover.pl/index.php?optio ... &Itemid=54

 

 

Ja znalazlem/dostalem w necie schematy mojej instalacji w aucie i polaczylem tak jak powinno byc. Na radiu opisane sa wyprowadzenia. Robilem wszystko sam.

 

Jesli nie masz przejsciowki zadnej to moze bedzie pasowac do oryginalnej. Najpierw sprawdz bo moze bedzie P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady, wtyczki sa PNP. Sterwanie z kierownicy trzeba zaprogramowac ale to nie problem. Pozycja REV jest doprowadzona we wszystkich modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Arkady, wtyczki sa PNP. Sterwanie z kierownicy trzeba zaprogramowac ale to nie problem. Pozycja REV jest doprowadzona we wszystkich modelach

 

Co mam rozumieć że wtyczki są PNP - patrząc po zdjęciach w nowej NaVI są inne gniazda a w moim radio co wyjąłem też inne więc raczej nic nie wymyślę.

 

-- So cze 09, 2012 8:48 pm --

 

Chciałem się pochwalić sukcesem.

Oryginalna Navi zamontowana bez boleśnie. Zamówiłem takie oto kabelki u kolegi Davida z USA, 10 dni i listonosz przyniósł do domku. Wystarczyło P&P i wszystko działa.20120606536.jpg

 

Także Serwisy Subaru w Polsce niech się uczą i podziwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić sukcesem.

Oryginalna Navi zamontowana bez boleśnie. Zamówiłem takie oto kabelki u kolegi Davida z USA, 10 dni i listonosz przyniósł do domku. Wystarczyło P&P i wszystko działa.

Także Serwisy Subaru w Polsce niech się uczą i podziwiają.

Trzeba było od razu korzystać z rad, które podałem tutaj, zaoszczędziłbyś 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić sukcesem.

Oryginalna Navi zamontowana bez boleśnie. Zamówiłem takie oto kabelki u kolegi Davida z USA, 10 dni i listonosz przyniósł do domku. Wystarczyło P&P i wszystko działa.

Także Serwisy Subaru w Polsce niech się uczą i podziwiają.

Trzeba było od razu korzystać z rad, które podałem tutaj, zaoszczędziłbyś 2 miesiące.

 

 

Masz racje stracilem dwa miesiące bo nie posluchałem Ciebie, po drugie przez te nasze fantastyczne ASO.

Zatem należy Ci się piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

 

Calego tematu nie czytalem, ale szukalem.

 

Czukam CD/DVD do naivgacji do 2011 Subaru WRX, mapy Polski i Europy. Gdzie moge kupic naj taniej? Zabardzo nie znam sie na rynku Polskim.

 

Dziekuje.

Poszukaj oryginalnych map Volvo RTI Europe MMM2 albo Subaru. Te dla Volvo w Subaru działają i są sporo dokładniejsze. Zerknij na przykład tutaj. Cena jak widać akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Czy ktoś się orientuje czy ma znaczenie Wersja posiadanej Mapy oryginalnej do Nawigacji Subaru, to znaczy ja posiadam oryginalne płyty Subarowskie ver.1.2 -z pewnością na rynku są nowsze ale chodzi mi o to czy wkładając jakieś klony tudzież mapy od Volvo ma to wpływ na to co jest wyświetlane podczas nawigania..... Czy wgranie nowszego Softu bo tak rozumiem jest gdy włożymy oryginał ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Czy ktoś się orientuje czy ma znaczenie Wersja posiadanej Mapy oryginalnej do Nawigacji Subaru, to znaczy ja posiadam oryginalne płyty Subarowskie ver.1.2 -z pewnością na rynku są nowsze ale chodzi mi o to czy wkładając jakieś klony tudzież mapy od Volvo ma to wpływ na to co jest wyświetlane podczas nawigania..... Czy wgranie nowszego Softu bo tak rozumiem jest gdy włożymy oryginał ma znaczenie.

Polecam mapy Volvo MMM2, sa tansze i dokladniejsze od tych Subaru. Wlasnie mozna kupic nowa wersje 2012.1 cena 229 Euro. Do Subaru map 2012 jeszcze nie ma, a te z zeszlego roku kosztuja na cala Europe 580 Euro!!!!!!!! :twisted::evil:

 

http://www.navigation.com/is-bin/INTERS ... onMenu=YES

 

http://www.navigation.com/is-bin/INTERS ... onMenu=YES

 

http://www.navshop24.de/navteq_volvo_rt ... ommm2.html

 

Nie wiem jak wyglada sprawa z systemem, czy sa jakies aktualizacje. Zeby wgrac nowy soft, jesli takowy jest trzeba odlaczyc akumulator i wlozyc nowa plyte. Soft z plyty Volvo nie bedzie dzialal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...