Skocz do zawartości

NAWIGACJA FABRYCZNA


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
AdaSch,

 

...no wreszcie wczoraj zciagnolem raz jeszcze programik do wypalania i poszlo nowa mapa polski w mem forku smiga.

Dzieki staruszku za udostepnienie dyskow. OGROMNE DZIEKI :D

 

tomasz

 

a pójdzie to w Legacy MY04?

jesli tak to prośba o info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch,

 

...dzieki za kilka slow rozsadku dla mojego dobra.

swoja droga czas montazu naviboxa s-techu lub alternatywnych firm bardzo sie przybliza.

mozna wtedy uczciwie zakupic automape za te 300pln i nie bac sie ze ktos sie przywali za wozenie sie z piratem, no i aktualizacje co rok nowe, aha i jeszcze niedlugo bedzie tez na androidzie bo dzwonilem do nich( w zwiazku z zakupem sony ericssona arc-a) i przyznali sie iz kilka m-cy juz pracuja nad tematem. daty ostatecznego wyrzucenia na rynek nie chca wyjawic.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników forum demontował może samodzielnie panel wokół ekranu nawigacji oraz jednostkę ze schowka Legacy?

Może jakiś krótki instruktarz ktoś mógłby napisać?

Zdarzyło mi się montować już kilka navigacji ale nigdy w subaru a nie chcialbym niczego połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników forum demontował może samodzielnie panel wokół ekranu nawigacji oraz jednostkę ze schowka Legacy?Może jakiś krótki instruktarz ktoś mógłby napisać? Zdarzyło mi się montować już kilka navigacji ale nigdy w subaru a nie chcialbym niczego połamać.

 

gruba rzeźnia

 

musisz się dostać do tej śrubki która jest pod licznikiem

 

u mnie trzeba było obniżyć kolumnę kierownicy aby się tam dostać bo głównie przeszkadzał wskaźnik od boost

 

IMGP7324-1.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników forum demontował może samodzielnie panel wokół ekranu nawigacji (..) ? Może jakiś krótki instruktarz ktoś mógłby napisać?

Polecam zerknąć tutaj (zdjęcia).

 

i to jest to czego mi było trzeba!! ;)

 

jeszcze tylko muszę poszukać opisu jak wymontować oryginalny napęd dvd oryginalnej navi ze schowka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko muszę poszukać opisu jak wymontować oryginalny napęd dvd oryginalnej navi ze schowka...

Podejrzewam, że trzeba zdemontować drzwiczki schowka pasażera.

viewtopic.php?p=1334841#p1334841

 

no i teraz mam już komplet informacji, czas się wziąć do roboty ;)

 

So What! i subleo, dzięki chłopaki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zmieniliśmy czas na zimowy no i nie wiem jak zatwierdzić zmiany w zegarku budkowym, po przekręceniu kluczyka do pierwszej pozycji pojawia się SETUP no i znieniam czas, później jest dostępne NEXT i RETURN, jak wychodzę z ustawień to po jakiś trzech sekundach wraca do starego czasu, jak to zatwierdzić? Gdy po zmianie nie robię nic tzn. nie wychodzę za pomocą RETURN to efekt jest ten sam. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniliśmy czas na zimowy no i nie wiem jak zatwierdzić zmiany w zegarku budkowym, po przekręceniu kluczyka do pierwszej pozycji pojawia się SETUP no i znieniam czas, później jest dostępne NEXT i RETURN, jak wychodzę z ustawień to po jakiś trzech sekundach wraca do starego czasu, jak to zatwierdzić? Gdy po zmianie nie robię nic tzn. nie wychodzę za pomocą RETURN to efekt jest ten sam. O co chodzi?

A czy nie posiadasz w ustawieniach zmiany strefy czasowej?

 

Czas może być pobierany z satelity, a przynajmniej tak jest w nawigacjach LEG/OTB MY08+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty: 2

:shock:

 

Nie kpij, każdy kiedyś zaczynał ;)

 

AdaSch, ty rozbierałeś swoją nawi, masz może nr seryjny wyświetlacza, szukam jakiegoś opisu do budki a bez numeru cieżko. Bo kręci mnie kamera cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...