Skocz do zawartości

7 miejsc


ojejkoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z Was może napisać o 7-osobowej wersji Tribeci? Chodzi mi przede wszystkim jak to się sprawdza w podróży. Czy to bajer tylko do posiedzenia na jakiś krótszy czas np do jazdy po mieście, czy też śmiało można dalej wyruszyć. Fotelik dla dziecka w 3 rzędzie itd ...

dzięki, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy używałem i było OK z fotelikiem z 3 rzędzie również - nie ma tam zbyt wiele miejsca na nogi więc raczej dziecko do ok. 120cm chociaż u mnie nawet teściowa się mieści.. :wink: W dalsze trasy nie jeździłem ale pewnie da radę - dla dzieci żadna różnica w pozycji siedzenia w fotelikach - tyle, że są dość daleko od 1 rzędu więc obsługa barowa podczas jazdy może być utrudniona ale zakładam, że wtedy ktoś z 2 rzędu siedzeń może przejąć serwis.. :wink:

Zdarza się że te modele 7-os mają drgania siedzeń tylnych - w US wydali do tego TSB i niedługo będę sobie zamawiał te drobiazgi aby była cisza absolutna (choć fatalnie jakoś nie jest bo tylko na sporych nierównościach coś słychać jeśli nikt z tyłu nie siedzi). Generalnie 7os czy 5os wersja to bagażnik jest taki sam - w 5os zamiast składanych foteli są schowki a sporym plusem dla dzieci w wersji 7os jest DVD w suficie (opcja, wbrew różnym bredniom smarowanym w sieci - działa nawet z US spec'a w PL - na bezprzewodowych słuchawkach z fabrycznym audio - dla mnie cool bo można sobie muzy słuchać a dzieci mają ubaw z bajkami..).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, teraz coś już wiem. Zaryzykowałbyś wyjazd taki 1500km z jednym brzdącem w trzecim rzędzie? Martwię się tylko o nogi, bo po dodaniu fotelika samochodowego jak coś z ilością miejsca nie przypasuje to wyjazd może być masakryczny i skończy sie na tym, że mama będzie jechała z tyłu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejkoo,

a jak duzy ten brzdąc i na którym foteliku, 18-30kg i powyżej 100cm wzrostu? generalnie to dla maluchów spora atrakcja (byle dvd działało..) ale zależy też od tego jak daleko 2 rząd będzie odsunięty do tyłu - czyli kto będzie siedział przed brzdącem - jeśli wysoka osoba i 2 rząd mocno cofnięty to dziecko ponad 100cm wzrostu może mieć ciasnawo.. generalnie to chyba jest to max 140cm (teściowe nawet wyższe się mieszczą.. :-))) ale na to trzeba brać poprawkę, że 2 rząd nie może być do końca do tyłu wysunięty.. Swoją drogą w US specu w 3 rzędzie może miło bujać więc może pośpi.. :idea: :?: :mrgreen:

Nosidełko te do 9-13kg (tyłem do kierunku jazdy) to raczej bym odradzał w 3 rzędzie - o dziwo zajmuje więcej miejsca niż fotele dla większych dzieci..

A 1500 jechać z choćby 1 siedzeniem z 3 rzędu rozłożonym to już niewiele bagażnika zostaje na wypad.. chyba że opcja: slipy + karta kredytowa (jak w reklamie..) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak duzy ten brzdąc i na którym foteliku, 18-30kg i powyżej 100cm wzrostu?

Mam wybór, jedno powyżej a drugie poniżej :mrgreen: Ogólnie myślałem o konfiguracji 3 dorosłych - kierowca 180cm i i dwie panie powiedzmy koło 165cm. 2 dzieci mogą siedzieć jedno za drugim.

generalnie to dla maluchów spora atrakcja (byle dvd działało..)

to już nie działa :cry: teraz etap PSP, polecam!

Swoją drogą w US specu w 3 rzędzie może miło bujać więc może pośpi.. :idea: :?: :mrgreen:

Raczej EU będzie więc wytrzęsie :mrgreen:

A 1500 jechać z choćby 1 siedzeniem z 3 rzędu rozłożonym to już niewiele bagażnika zostaje na wypad.. chyba że opcja: slipy + karta kredytowa (jak w reklamie..) :mrgreen:

Za studenta jechałem ze znajomymi w 4 osoby Lanosem (prawdziwym! nie Imprezą) na narty do Austrii i jakoś się zmieściliśmy, to tu też nie będzie problemu,

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

hej zamierzam kupić trobece, oglądałem tribeki 5-7os w moim odczuciu w 7is jest troszkę mało miejsca na nogi,

2 rząd siedzeń sie przesuwa wiec wieksze osoby można dać 2 rząd, dzieci 3,

dla mnie 3rząd siedzeń w tibece jest raczej do używania okazyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zamierzam kupić trobece, oglądałem tribeki 5-7os w moim odczuciu w 7is jest troszkę mało miejsca na nogi,

2 rząd siedzeń sie przesuwa wiec wieksze osoby można dać 2 rząd, dzieci 3,

dla mnie 3rząd siedzeń w tibece jest raczej do używania okazyjnego

dokladnie tak jest, 3-ci rzad to dla dzieci :)

z tym ze wersja poliftowa ma troszke wygodniejszy dostep do tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...