Skocz do zawartości

Skrzynia IMPREZA GT MY98


Tomir

Rekomendowane odpowiedzi

ariel, wiem że są papierowe, ale jestem bardzo delikatnym kierowcą
To tak jak ja :) Nie wiesz jak jeździł poprzedni właściciel (może lubił sobie powbijać bez sprzegła ) Skrzynie z GT już tak mają że samę się sypią, z resztą zapytaj niebieski708, bo on już chyba z 5 skrzyń wsadził ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za montaż, demontaż, wymianę synchronizatora 5b (lol), i wymianę sprzęgła przy okazji, zapłaciłem 1200 + olej. może i drogo, ale do warszawskich, być może tańszych, warsztatów, mam, że tak powiem, kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję zakupienia skrzyni biegów z Impreza WRX RA czy R czy coś takiego (konkretnie anglik, skrzynia jakaś mocniejsza podobno ) z dyferencjałem za 3000 zł. Czy to będzie pasować do mojego GT bez problemu i czy to są rozsądne pieniądze ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, taki zestaw jest w linku do ebaya, który dałem powyżej. 850 funciaków za skrzynię, dyfer i półosie, z type-r.

 

jeśli masz do kupienia komplet za 3000pln, już w Polsce to... i tak warto się potargować, jak zawsze. ja bym rozpoznał model, przełożenia, itd itp.

 

docelowo chętnie bym taką wziął, może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję zakupienia skrzyni biegów z Impreza WRX RA czy R czy coś takiego (konkretnie anglik, skrzynia jakaś mocniejsza podobno ) z dyferencjałem za 3000 zł. Czy to będzie pasować do mojego GT bez problemu i czy to są rozsądne pieniądze ?

 

pzdr

 

Jesli jest to znalezisko od jednego z kieleckich sprzedawców czesci z allegro to radze dobrze sprawdzic i dopytac. Ja w dokładnie tym samym mechanizmie (lajtowa jazda, hhhrup i stukanie na 2 biegu :roll: ) zostałem postawiony 3 tyg temu.Przez tydzien dzwoniłem pytałem o różne oferty i była miedzy innymi skrzynia od anglika RA ale sprzedawca twierdzil ze samochod dostal ostrego strzała i skrzynia stoi deba ale pewnie przez dyfer ale nie da gwarancji bla bla... Po tygodniu chyba zapomnial co mi mowil bo juz byla nowex funkiel nie smigana miód malina itd

Ja wziąłem od nich zwykła Gtkową i koledzy którzy ja wkładaja natrafiaja na fuckup za fuckapem bo niedoj ze była z auta po mega dzwonie (pogięte mocowania) to jeszcze wyrywał ja z samochodu jakis kowal.

 

Chyba przyszedł jakis pomór gtowych skrzyn bo Saracen44 tez dzis wracal z buta do domu bo "cos mu chrupneło i stuka na 3-ce" :shock:

 

Moze jakies hurtowe zakupy :razz: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd dyfer R180 (do ktorego potrzeba inne polosie) nie wystepowal w zbyt duzej ilosci modeli (na pewno type-r). jesli trafisz zestaw ze zwyklego sti to bedzie to zestaw plug & play. zasada jest prosta: aby zaaplikowac graty p&p do GTka musisz znalezc dyfer R160 i skrzynie o tych samych przelozeniach. mowa oczywiscie caly czas o gc8

 

ps 3000zl za skrzynie i dyfer to srednia cena. ja z transportem z wysp zaplacilem 2600 a funt wowczas nie stal tak dobrze jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję zakupienia skrzyni biegów z Impreza WRX RA czy R czy coś takiego (konkretnie anglik, skrzynia jakaś mocniejsza podobno ) z dyferencjałem za 3000 zł. Czy to będzie pasować do mojego GT bez problemu i czy to są rozsądne pieniądze ?

 

pzdr

 

Jesli jest to znalezisko od jednego z kieleckich sprzedawców czesci z allegro to radze dobrze sprawdzic i dopytac. Ja w dokładnie tym samym mechanizmie (lajtowa jazda, hhhrup i stukanie na 2 biegu :roll: ) zostałem postawiony 3 tyg temu.Przez tydzien dzwoniłem pytałem o różne oferty i była miedzy innymi skrzynia od anglika RA ale sprzedawca twierdzil ze samochod dostal ostrego strzała i skrzynia stoi deba ale pewnie przez dyfer ale nie da gwarancji bla bla... Po tygodniu chyba zapomnial co mi mowil bo juz byla nowex funkiel nie smigana miód malina itd

Ja wziąłem od nich zwykła Gtkową i koledzy którzy ja wkładaja natrafiaja na fuckup za fuckapem bo niedoj ze była z auta po mega dzwonie (pogięte mocowania) to jeszcze wyrywał ja z samochodu jakis kowal.

 

Chyba przyszedł jakis pomór gtowych skrzyn bo Saracen44 tez dzis wracal z buta do domu bo "cos mu chrupneło i stuka na 3-ce" :shock:

 

Moze jakies hurtowe zakupy :razz: :wink: :wink:

 

może jest też jakaś wypszzzzzzzz zimowej kolekcji...

 

:cry:http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1034522 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...